رفتن به مطلب

ارتقا هاست برای شبکه

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان اگر هاست خودم از این پنل 3000مگابایتی

http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=9

به هاست 5000مگابایتی

http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=21

تعقیر بدم آیا از نظر لود سایت و لود وبلا گ های عضو تعقیریی ایجاد میشه لود وبلاگ ها بالاتر میره یا نه ؟.البته من چندتا سایت دیگه ای که دارم فضایی 2000مگابابت برام کافی برای سرعت اینکار میخوام انجام بدم به نظر شما چطوره؟ وچه راه های دیگه ای پیشنهاد میکنید ؟

لینک به ارسال

میشه گفت کمی بهینه تر هست اما فکر نمیکنم تغییر چشمگیری در سایتتون ایجاد بشه

لینک به ارسال

میشه گفت کمی بهینه تر هست اما فکر نمیکنم تغییر چشمگیری در سایتتون ایجاد بشه

پس آقا مرتضی روی لود سایت و وبلاگ ها زیاد تاثیر نمیگذاره من هدفم همینه فقط؟

لینک به ارسال

کلا به هاست اشتراکی اطمینانی نیست چون از اسمش هم پیداست اشتراکی هستش و بستگی به استفاده دیگر هاست ها و افراردی که با شما در یکجا سرویس دارند هم بستگی دارد و سرعت لود و اینا به حجم هاست و میزان پهنای باند مربوط نیست و باید ببینید که سی پی یو , رم و دیگر چیزها تو هاستتون چی هست و چه برندی و ....

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

کلا به هاست اشتراکی اطمینانی نیست چون از اسمش هم پیداست اشتراکی هستش و بستگی به استفاده دیگر هاست ها و افراردی که با شما در یکجا سرویس دارند هم بستگی دارد و سرعت لود و اینا به حجم هاست و میزان پهنای باند مربوط نیست و باید ببینید که سی پی یو , رم و دیگر چیزها تو هاستتون چی هست و چه برندی و ....

موفق باشید

یا علی

به نظر شما چه راه های بهتره تا بشه سرعت بالاتر برد البته در زمینه گرفتن هاست؟

لینک به ارسال

شما منظورتون از سرعت چی هست سرعت لود سایت وبلاگ که بستگی به اون هاستی داره که میگیرید هر چه اختصاصی تر سرعت هم بهتر

و چیزهای دیگه ای هم جهت بالا بردن سرعت ردپرس گفته شده که با جستجو تو انجمن میتونید مطالعه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...