رفتن به مطلب

پیش بینی رنک

پست های پیشنهاد شده

سلام

میگند سایت زیر پیش بینی میکنه که رنک اینده گوگل سایت چقدره اما من نمیدونم باید کجاش برم تا اعلام کنه یعنی رنک گوگل را میزنم اما اینده را پیش بینی نمیکنه

http://www.seomastering.com

هرکسی بلده بگه

لینک به ارسال

من زدم

زده بود 3/91

یعنی رنک بعدی سایتم حدودا 4 میشه ؟؟؟

امتحان کنید خودتون www.lawgostar.com

لینک به ارسال

من زدم

زده بود 3/91

یعنی رنک بعدی سایتم حدودا 4 میشه ؟؟؟

امتحان کنید خودتون www.lawgostar.com

خیر

اولا بالاترین رنک ممکن رو برای سایتتون میگه یعنی اگر به شما بگه روی 7 میشین ممکنه روی 4 یا حداکثر 5

پیج رنک چند تا سایت رو با پیش بینی این سایت مقایسه کنید دستتون میاد تقریبا

بعد هم این سایت ها زیاد دقیق نیستن ولی در کل متوجه میشین سایتتون تقریبا چه پیج رنکی خواهد گرفت

لینک به ارسال

دوستان این سایت هارو جدی نگیرید!

و به کار خودتون ادامه بدید! و بعد از چند وقت میبینید که رنکتون بصورت واقعی بالا رفته!

این سایت ها درست پیش بینی نمیکنه!

چون هیچ کس از الگوریتم های گوگل بصورت دقیق خبر نداره!

لینک به ارسال

در مورد اين سايتي كه گفتيد ،

اين سايت تنها ملاكش براي اين مقداري كه ميده بك لينك هستش ، يعني هر چقدر بك لينك سايتتون بيشتر باشه مقداري كه سايت هم به سايتتون ميده بيشتر خواهد بود ،

و بك لينك هم تنها و تنها يكي از مسائل مربوط به سئو هستش .. پس زياد اين سايت رو جدي نگيريد .. اين سايت وقتي ايجاد شد كه بك لينك يكي از مقادير خيلي مهم براي سايت و گوگل بود ، ولي الان ديگه اينجوري نيست و مطمئنا اين سايت هم ديگه كارايي خودش رو نداره ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

در مورد اين سايتي كه گفتيد ،

اين سايت تنها ملاكش براي اين مقداري كه ميده بك لينك هستش ، يعني هر چقدر بك لينك سايتتون بيشتر باشه مقداري كه سايت هم به سايتتون ميده بيشتر خواهد بود ،

و بك لينك هم تنها و تنها يكي از مسائل مربوط به سئو هستش .. پس زياد اين سايت رو جدي نگيريد .. اين سايت وقتي ايجاد شد كه بك لينك يكي از مقادير خيلي مهم براي سايت و گوگل بود ، ولي الان ديگه اينجوري نيست و مطمئنا اين سايت هم ديگه كارايي خودش رو نداره ..

موفق باشيد ../.

This Google [b]Pagerank prediction[/b] tool will predict your website's future Page Rank based on the quality and quantity of backlinks. Note, PR predictor will provide an estimation of the [i]future Google PageRank[/i] and should not be considered exact.

quality and quantity of backlinks

مطمئن هستین تنها ملاکش بک لینک هست؟ quality اول که تنها اومده یه چه معنی هست؟

مثلا الان گوگل میگه وبسایت من بک لینک نداره ولی پیش بینی این سایت 3.68 هست در حالی که چند وقت پیش 3.14 بود برای مثال

به هر حال چند تا سایت قبل از آپدیت شدن پیج رنک ها رو پیش بینی هاشون رو نگاه کردم یه تقریب خوبی رو میداد که نسبتا میشه گفت درست بود (یعنی اگه میگفت 7 میشد 4 یا 5 شدن میگفت 6 میشد 3 یا 4 ...)

اگر چه دقیق نیست ولی متوجه میشین پیج رنکتون از چه اعدادی بالاتر نمیره

(این حرف ها فقط بر اساس تجربه خودم هست و ممکنه غلط باشه)

لینک به ارسال

دوست عزيز هر كسي با توجه به عملكردي كه خودش داشته ميتونه دقيقا مثل اين سايت حدش بزنه ، اين سايت بالاترين مقدار رو ميگه ، خب مسلما" اگه پايين تر از اون اتفاق بيافته به اين سايت خرده گرفته نميشه ، خوبه خودتون هم ميگيد ، " ميگه 6 شده 3" تمامش كه 10 تا هستش ، از 10 تا 3 تا اختلاف يعني يك اختلاف فاحش ،

مني كه سايتم رو تازه تاسيس كردم انتظار ندارم كه 7 بشم ، مطمئنم كه از 2 بالاتر نميرم ، يا نهايتا 3 ، خب اين ديگه احتياج به سايتي داره كه بخواد حدس بزنه ، همينطور براي ساير رنك‌ها و سايت‌ها ميشه حدس زد ، حتي خيلي بهتر از حدسي كه اين سايت ميزنه ..

البته اميدوارم كه quality (كيفيت) توش تاثير داشته باشه ، من تست كردم ، قالب و سايت رو سئو كردم هيچ تغييري در اين عدد ايجاد نشد ، ولي با طراحي انتشار يك قالب براي يك دايركتوري حدودا 100 تا بك لينك گرفتم كه اين عدد 1 رتبه بالا رفت ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

آقا SAEED درست میگن!

اگر شما به درستی مطالبتون رو ارسال کنید (کپی نباشه،لینک هاش سئو باشه،تصاویرش سئو باشه،بصورت منظم پست ارسال کنیدو...) مطمعا باشید که حداقل رنکی که میگیرید حدود 3 هست!

لینک به ارسال

الان رنک یکی از سایت های ما صفر هست. این سایت پیشبینی کرده 4.1 B)

در کل بهتره بیخیال رنک بشید! پیشنهاد می کنم این پست وبلاگ دوست عزیزم دکتر زوارزاده رو بخونید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...