7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

الان چند باره که وردپرس رو نصب میکنم بعد از چند بار لود سایت این ارور رو میده

The website encountered an error while retrieving http://******.com/wp/. It may be down for maintenance or configured incorrectly.

Error code: 500

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرویس دهنده وب Apache به مدیرهای سايت ها اجازه می دهد که صفحات error هاي استاندارد را كه براي error هاي خاص، با شماره تعيين شده اند، باطل كنند. خطاي ۵۰۰، خطای سرویس دهنده داخلي ، (HTTP 500 - Internal server error) بدين مفهوم است که یک درخواست برای تغيير URL انجام شده يا یک خطا با سرویس دهنده وب روانه شده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب من باید چی کار کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل htaccess را در روت خود تغییر نام دهید اگر مشکل برطرف شد محتویاتش را بگذارید اینجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این خطا بخاطر استفاده زیاد از مموری رم هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

htaccess را ویرایش كنيد

يا پاكش كنيد و يا تنظيماتش و مثل سابق كنيد

امكانش هست مدير سرور هم تغييراتي داده باشه

با مدير هاستم ي تماس بگير

دسترسي و از 755 به 644 تغيير بده مخصوصا فولداري tmp و cache

ویرایش شده در توسط reazah

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل بر طرف شد، نمایش پیام های خطای php روی هاست فعال نبود و مشکل از یه خطای php توی سایت بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hotelmashhad
      با سلام 
      من قصد دارم سایت با آدرس :  هتل مشهد که بر اساس جوملا 2.5 هست به وردپرس تبدیل کنم چند تا سوال دارم : 1. اینکه آیا شدنی هست ؟ 2. اینکه قالب سایت حفظ میشود یا کلا قالب تغییر میکنه ؟  3. آیا برای سئو سایتم ضرر ایجاد نمیشه؟ 4. اصلا این کار بکنم یا سایت با جوملا بهتر هست؟ 
      ممنون میشم نظراتتون بدونم
    • توسط miraziz
      سلام دوستان.
      من میخواستم به جای اینکه در صفحه اول سایتم آخرین مطالب را به ترتیب تاریخ نشان دهد، از همه ی مطالب سایت به صورت نمایشی نشان دهد.
      ممنون می شم راهنمایی کنید
    • توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط homa_sh_p
      با سلام 
      میشه لطفا من رو راهنمایی کنین که چطور میتونم بخش رسانه ی سایتم رو مرتب کنم؟ نمیدونم چرا وقتی فایلی رو به قسمت آپلود سایتم اضافه میکنم که مثلا حاوی چند عکس هستش اون رو توی رسانه  ی پیشخوان مدیریتیم نمایش نمیده؟
      سوال دومم این هستش که : هر عکسی که آپلود کردم و حتی بعدا حذف کردم باز از پوشه ی آپلودم توی cpannel حذف نشده!! و فضا گرفته ، برای حل این مشکل چکار باید بکنم.
      از فایل زیلا استفاده کردم بعنوان FTP .
      لطفا ساده راهنمایی کنین برای یک تازه وارد
      سپاس

• توسط nariman.rf
      سلام!
      من وقتی در کدهای style قالبم تغییراتی رو اعمال می کنم، تأثیرش رو توی سایتم نمی بینم تا زمانی که از تنظیمات مرورگرم، clear browser data و قسمت cached رو انجام بدم.
      موقعی که پست جدید هم ارسال می کنم، باز در سایتم نمی بینم تا زمانی که اون رو refresh کنم. از هاستینگی که خدمات میگیرم هم پرسیدم ولی گفتن از افزونه ها چک کنید که مشکلش کجاست. 
      به نظر شما راهکار برطرف کردن این معضل چیه؟