رفتن به مطلب

هاست نامحدود!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه بار دیگه ادعــای ارائه هاست نامحدود مطرح شده.این بار نه توسط یه شرکت بی اعتبار.بلکه توسط شرکت معتبری به اسم سرور پارس! این شرکت ادعا می کنه که در دو پنل نقره ای(سالیانه 45,000 تومان) و پنل طلایی(سالیانه 90,000تومان) ترافیک و فضای نا محدود ارائه میده!!

• می خواستم بدونم با توجه به تجربه ای که دوستان در این زمینه دارن چه مقدار این پیشنهاد ها رو واقعی می دونن؟
  • آیا منی که یه دانلود سنتر دارم می تونم روش به عنوان یه هاستینگ خوب حساب کنم؟
  • تضمینی هست که هاستم بسته نشه؟

SP-header-logo.png

لینک به ارسال

میگن : کانکشن نبايد بيش از 50 تا همزمان شود برای این دو مورد نامحدود ... مطمئنا وقتی میبینن که بیش از 50 تا بشه می گن بهترين گزينه براي شما استفاده از هاست هاي پرترافيکه و مجبورید ارتقا بدید

لینک به ارسال

نه اصلا اینطوری نیست

برای دانلود بدرد نمیخوره

منم یه بار از اینا خریده بودم از پارمیس هاست چهل تومن اما به درد دانلود نمیخوره فقط برای میزبانی خوبه

لینک به ارسال

دوتا فایل دانلود بذاری در جا می بندن

بنده 1 ماه پیش هاست و پهنای نامحدود گرفتم ولی خوب دلایلی نامربوطی از جمله مصرف زیاد سی پی یو افزایش بازدید و ... آوردن تا به پول بیشتری دست یابند همین

مطمئا باش یخورده دیدن اضافی بر سازمان قدم می ذاری اجازه فعالیت نمی دن

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

من اگه یه سایتی با روزانه 80.000 بازدید داشته باشم باید فقط دنبال سرور باشم؟ یا هاستی هم هست که این مقدار بازدید رو بر بتابه؟

ویرایش شده توسط سهیل
لینک به ارسال

داداش 80 هزار بهتره روی وی پی اس ببری چون ارزش اینو نداره روزانه با هاستینگت درگیر بشی

با ماهانه 70 تومن راحت می تونی یه وی پی اس نرمال تهیه کنی با کنترل پنل

لینک به ارسال

داداش 80 هزار بهتره روی وی پی اس ببری چون ارزش اینو نداره روزانه با هاستینگت درگیر بشی

با ماهانه 70 تومن راحت می تونی یه وی پی اس نرمال تهیه کنی با کنترل پنل

وی پی اس که غیرقانونی شد

لینک به ارسال

اساس فروش هاست نامحدود اینه که شما میتونید از منابع سرور بدون محدودیت استفاده کنید . فرض کنید من یک سرور با رم 2 گیگ دارم و هارد 10 گیگ و پهنای باند 1 ترابایت . حالا اگر بیام این سرویس رو در اختیار چند وب سایت معمولی بزارم اونها خیلی راحت میتونن استفاده کنن و ادعا کنن که کاملاً راضی هستن . اما اگر این سرور رو بدم دست چندین سایت پر مصرف اونوقت خودتون میتونید حدس بزنید چه اتفاقی میافته .

فروش هاست نامحدود کلاً یک حقه تبلیغاتیه و نه تنها یک مزیت محسوب نمیشه که حتی میتونه یک ضد تبلیغ باشه . یعنی هیچ مدیریتی بر روی سرور انجام نمیشه و هرکی زورش بیشتر رسید از منابع سرور بیشتر استفاده میکنه .

لینک به ارسال

به نظرتون برای سایتی که حجم اطلاعات خیلی زیادی داره، برای بک آپ می تونه از این سرویس ها بگیره؟ اطمینانی روش هست؟

لینک به ارسال

به نظرتون برای سایتی که حجم اطلاعات خیلی زیادی داره، برای بک آپ می تونه از این سرویس ها بگیره؟ اطمینانی روش هست؟

اگر از جای معتبری تهیه کنید برای بک آپ مشکلی نخواهد داشت چون فقط فایل نگهداری میشه روی سرور و استفاده خاصی ندارید که سرویستون مسدود بشه

لینک به ارسال

بهترین گزینه برای بک آپ از حجم اطلاعات بالا چیه؟ خود شما باشید چیکار می کنید؟

همچنین اگه سرویس مطمئنی که هاست نا محدود ( :D خب خداییش خنده داره دیگه!) ارائه بده سراغ دارید معرفی کنید، که پس فردا نگه با عرض پوزش اطلاعاتتون در رفت! و یا اینکه هاستمون هک بشه و ...

لینک به ارسال

شخصا بدترین تجربه ام تجربه کار با سرور پارس بوده

یک زمانی پنل طلاییش خیلی عالی بود ولی یکدفعه ریخت به هم

به من بیش از 5 میلیون خسارت وارد کرده که از طریق حقوقی شرکت محل کارم باید پیگیری بشه ولی کلا جزو بدترین خدمات پشتیبانی می دونمش (منظورم نوین پردازه اگر منظور شما هم همون باشه)

لینک به ارسال

بهترین گزینه برای بک آپ از حجم اطلاعات بالا چیه؟ خود شما باشید چیکار می کنید؟

همچنین اگه سرویس مطمئنی که هاست نا محدود ( :D خب خداییش خنده داره دیگه!) ارائه بده سراغ دارید معرفی کنید، که پس فردا نگه با عرض پوزش اطلاعاتتون در رفت! و یا اینکه هاستمون هک بشه و ...

من هاست دانلود برای بک آپ استفاده میکنم و البته روی سرورها هم که روی هارد خودشون هست

شما اگر اطلاعاتتون خیلی مهمه میتونید روی چند جا بک آپ بگیرید مثلن گوگل درایو یا اسکای درایو و .......

البته خیلی از شرکت های معتبری هم هستن که هاست های مخصوص بک آپ میدن

شخصا بدترین تجربه ام تجربه کار با سرور پارس بوده

یک زمانی پنل طلاییش خیلی عالی بود ولی یکدفعه ریخت به هم

به من بیش از 5 میلیون خسارت وارد کرده که از طریق حقوقی شرکت محل کارم باید پیگیری بشه ولی کلا جزو بدترین خدمات پشتیبانی می دونمش (منظورم نوین پردازه اگر منظور شما هم همون باشه)

خیلی جا هم بهشون ضربه خورده

من استفاده نکردم اما خیلی جاها گفته شده که از اطلاعات کاربران استفاده میکردن و بستن سایت هاشون و ....

اوایل خوب بود و خوب اسم در کرده بود اما مثل اینکه بعدن ......

لینک به ارسال
من هاست دانلود برای بک آپ استفاده میکنم و البته روی سرورها هم که روی هارد خودشون هست

شما اگر اطلاعاتتون خیلی مهمه میتونید روی چند جا بک آپ بگیرید مثلن گوگل درایو یا اسکای درایو و .......

البته خیلی از شرکت های معتبری هم هستن که هاست های مخصوص بک آپ میدن

گوگل درایو و ... هم که فضاشون کم هست و دردسر دارن، یه هاست باشه که بشه ftp کل اطلاعات رو بک آپ گرفت و راحت استفاده کرد، هاست های بک آپ رو هم دیدم که قیمتشون گرون بود، یعنی فرقی با سرویس های معمولی نداشتن! حالا فرض کنید یکی بخواد در حد 200 گیگ اطلاعاتش رو که بیشتر مولتی مدیا هستند یه جایی بک آپ بگیره، هاستی وجود نداره که قیمت خیلی ارزونتری داشته باشه (چون استفاده ای از سی پی یو و رم ندارم و فشاری قرار نیست روی سرور بیاد)

لینک به ارسال

گوگل درایو و ... هم که فضاشون کم هست و دردسر دارن، یه هاست باشه که بشه ftp کل اطلاعات رو بک آپ گرفت و راحت استفاده کرد، هاست های بک آپ رو هم دیدم که قیمتشون گرون بود، یعنی فرقی با سرویس های معمولی نداشتن! حالا فرض کنید یکی بخواد در حد 200 گیگ اطلاعاتش رو که بیشتر مولتی مدیا هستند یه جایی بک آپ بگیره، هاستی وجود نداره که قیمت خیلی ارزونتری داشته باشه (چون استفاده ای از سی پی یو و رم ندارم و فشاری قرار نیست روی سرور بیاد)

برای این حجم بهترین راه همون هاست دانلود هست

من اگر بخوای روی هم جمع کنی شاید 500 گیگ هم بشه اطلاعاتم که روی هاست هاست دانلود و خود سرورها هستن

سرور خیلی راحت تر هست چون دسترسی به ssh داری به راحتی میشه فایل هارو با سرعت خیلی بالا ( برای ما ایرانی ها خیلی راحت میشه ) انتقال بدی

لینک به ارسال

ببینید هاست دانلود به خاطر همینکه اجازه دانلودهای سنگین رو میده طبیعتا قیمتش هم گرونتره، ولی یه سرویس باشه که نه سی پی و نه رم و نه بازدید بالا بخواد و فقط هاردش زیاد باشه، اینجور چیزی وجود نداره که قیمتش ارزون باشه؟

در هر صورت شما از کجا سرویس گرفتید؟ میشه یه جایی رو برا این کار معرفی کنید که هم قیمتهاش مناسب باشه و هم مطمئن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...