رفتن به مطلب

مشکل در سئو سایت !!!

پست های پیشنهاد شده

وقتی ! میرم یه نوشته ایجاد کنم این هست !!

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: missing ) at offset 47 in /home3/007/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/admin/class-metabox.php on line 1695

مشکل از کجاستت لطفا راهنمایی کمید !

لینک به ارسال

افزونه رو غیرفعال و مجدد فعال کنید

نشد مججد نصب کنید

مجدد نصب کردم !

یک پست به صورت پیش نویس در ورد پرس بود وقتی ساسپند شدم ! الان که میرم پست جدید رو میدم مشکلی نداره !

اما سره اون پست میرم مشکل رو داره

باگ وردپرس هست درسته ؟>

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز ، اختلال به سرورتون برمیگرده ، مشکل از وردپرس بود در نوشته‌ی جدید هم مشکل داشت ، احتمالا به دلیل ذخیره‌ی خودکار بدون تنظیمات افزونه بوده ..

پست پیشنویس رو میتونید کپی کنید در نوشته‌ی تازه برای انتشارش ..

لینک به ارسال

سلام من یک مشکلی دارم در رابطه با Page rank google

سایت :zakatnews.ir

رتبه ای که نرم افزارها و افزونه ها اعلام میکنند =0

اما در سایت گوگل با جستجوی کلمه زکات در رده های 6 از صفحه اول سایت zakatnews.ir دیده میشه

کسی میتونه بگه دلیلش چیه؟ و باید چکار کنیم|؟

13932900166327013218.jpg

لینک به ارسال

دوست من قضیه‌ی پیج رنک با بالا بودن در صفحات کاملا متفاوت هستش ، ممکنه یک سایت با پیج رنک 0 در اولین نتیجه‌ی سرچ گوگل باشه ..

دلیل این هستش که کلمه‌ی کلیدی مربوط به سایت شما در گوگل کم وجود داره و سایت شما بالا هستش و چیز غیر طبیعی‌ای وجود نداره ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...