• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
NWWG

هک ابزارک پیشخوان

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام علیکم

میخواستم ابزارک "هم اکنون" در صفحه پیشخوان رو دستکاری کنم که به شکل زیر در بیاد:

توضیح پوسته ، نسخه وردپرس و توضیحات اکمیست حذف شود

دسته و برچسب حذف شده

بجای آنها : تعداد مطالب در انتظار تایید و تعداد کل پیشنویس ها نمایش داده شود ( چون برگه پیش نویس های اخیر فقط پیش نویس های خودکاربر را نشان میدهد نه دیگر کاربران)

لطفا کد فانکشن نباشد ، از wp-include یا wp-admin خود ابزارک را ویرایش کنیم.

با تشکر فراوان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تغییرش باید اکشن بزنید

یک نمونه:

http://wordpress.stackexchange.com/questions/92191/remove-content-and-discussion-from-right-now-dashboard-widget

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب! این که خواسته ما نبود! چون یکجا حذف میکرد اما بهر حال ممنون که وقت گذاشتید و مطلب پیدا کردید

آیا دوستان پیشنهاد دقیق تری دارند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز برای اختصاصی کردن این بخش باید اکشن‌های موجود در dashboard.php رو ویرایش و اضافه کنید ،

http://codex.wordpress.org/Plugin_API/Action_Reference/right_now_content_table_end
http://codex.wordpress.org/Dashboard_Widgets_API

اگر فقط میخواید مخفی کنید میتونید استایل‌ش رو none کنید ..

#dashboard_right_now .versions {
display: none !important;
}

چیز آماده‌ای در این مورد وجود نداره، یک افزونه که دیدم میتونید تست کنید

http://wordpress.org/plugins/right-now-reloaded/

اگر به وردپرس مسلط نیستید توصیه میکنم به وردپرس دست نبرید ..

موفق باشید ../.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      تا قبل ار نصب SSL روی سایت وردپرسی، ابزارک سایت جار که کارش ورق زدن روزنامه های صبح کشور هست به خوبی کار می کرد اما از هنگام نصب SSL و پروتکل HTTPS دیگه نمایش داده نمی شه و به جاش این پیام میاد:
      www.jaaar.com unexpectedly closed the connection.
      لطفا راهنمایی کنید که چطور باید برطرفش کرد.
      ممنونم
    • توسط Pluto65
      سلام
      وردپرس 4.8.1 دارم و افزونه پارسی دیت را نصب کرده ام.این افزونه، ابزارکی به نام "بایگانی تاریخ خورشیدی" دارد که تاریخ را به شمسی تبدیل می کند اما فونت نمایش اعداد در آن با فونت اصلی سایت منطبق و هماهنگ نیست.
      برای سایت از فونت "یکان" استفاده کرده ام و در تمام سایت این فونت اعمال شده اما در این ابزارک اعمال نمی شود.
      لازم به ذکر است با افزونه جلالی هم تست کردم و همین مشکل در آن جا هم وجود داشت.

برای حل مشکل، راهنمایی بفرمایید .

• توسط sepehrsiasat
      سلام
      سایتی که دارم چن بخش داره که برای اینکه قالب های متفاوت و اینا نیاز داره مجبور شدم با ساخت ساب دامین این بخش ها رو جدا کنم ( بخش آموزش/دانلود/آزمون/...)
      حالا میخوام همه اینا بهم وصل باشه و کسی که یک بار لوگین میکنه توی یدونه از اینا دیگه نخواد توی بقیه هم لوگین کنه:
      دو تا راه بهم گفتن:
      1- برای هر ساب دامین یه وردپرس جدا بزنم و بعد همه رو به یه دیتابیس وصل کنم و اسم جداول رو باید یه کم عوض کنم که خیلی بلد نیستم
      2- استفاده از وردپرس شبکه ( که فقز در حالت ساب دامین به من اجازه میداد)
      حالا من وردپرس شبکه روی سایت اصلی ام (doctorabad.com) ایجاد کردم و از قبل توی cpanel ساب دامین ها رو هم تعریف کردم پیشخوان سایت اصلی هم مشکلی نداره ولی وقتی میخوام وارد بخش پیشخوان ساب دامین هام مینویسه:
      Not Found
      The requested URL /wp-admin/ was not found on this server.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

خب راست هم میگه وقتی میرم توی cpanel و پوشه مربوط به هر ساب دامین رو می بینم فقط یه فولدر cgi-bin توش هست که توی این فولدر هم خالیه و فولدر wp-admin اصلا نداره 
      یه جاهایی خوندم که انگار به ازای هر ساب دامین توی وردپرس شبکه باید خودش یه فایل .htaccess هم بسازه ولی خب برای من نساخته

یه فیلم هم در زیر ضمیمه کردم ببینید
      واقعا ممنون میشم کمکم کنید
      2017-07-25_23-08-17.mp4
    • توسط nariman.rf
      سلام، 
      در بخش نوار ابزار پیشخوان (همون جایی که بعد از لاگین کردن به محیط مدیریت، وقتی میریم توی سایتمون، یه نوار مشکی بالا میاد) با کدهایی که وجود داره، میشه لوگوی مربوط به وردپرس رو (سمت راست) حذف کرد و من از این امکان برای محیط کاربری اعضای سایتم استفاده می کنم.
      اما سمت چپ این نوار مشکی، آیکون جستجو هست. چطور میشه اونو حذف کرد؟ 
      در همون سمت راست، آدرس سایت رو نوشته که وقتی روی اون میریم، منوش باز میشه و نوشته پیشخوان. 
      چطور میشه این بخش رو هم حذف کرد؟ 
      ممنون
    • توسط majidbarz
      سلام دوستان چند بار  وردپرس و نصب کردم موقعی که لاگین میکنم به پیشخوان
      پیشخوان مثل عکس میشه چیکار کنم؟
      به هاستینگم گفت گفت مشکل از ما نیست
      رو زبان انگلیسی اوکی ولی فارسی نه چند افزونه فارسی سازم نصب کردم نشد