رفتن به مطلب

سوال مهم و حیاتی

پست های پیشنهاد شده

دوستان می تونید یک سایت به من معرفی کنید که ای پی های ایرانیه ورودی به یک سایت رو بگن چقدر است( به تعداد نه درصد) خواهش می کنم.واقعا نیاز دارم.

لینک به ارسال

از آمارگیرهای های آنلاین که استفاده کنید همشون می گن بهترینشون هم برای زبان پارسی فکر کنم http://www.persianstat.com/ باشه

لینک به ارسال

دوست عزیز برای اینکه بدونیم یک سایت که قراره توش پول بدیم تبلیغاتمون رو بزاریم رو عرض کردم. یعنی ببینیم اون سایت تعداد بازدیدش چقدر است

لینک به ارسال

برای مشاهده این موضوع هم بهترین راه استند است سایتهایی که قبول تبلیغات می کنند باید اول استند را راه اندازی کنند و دیدن آن را برای مشتریان مقدور اما می توانید از سایت alexa.com هم استفاده کنید اگر سایت فوق خوب به جستجوگرها معرفی شده باشه و خودش جلوی بازدید آمارش را مسدود نکرده باشه نتایج مختلفی را می توانید بخوانید حتی پیش بینی ارزش تبلیغات در سایت به دلار را هم زده که البته خیلی اجرایی نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...