رفتن به مطلب

آپلود عکس از طریق ftp

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک مشکل با آپلود عکس ها تو وردپرس دارم تو اکثر موارد اکثر عکس ها بالایی 200KB حجم دارن و بعضی از عکس ها هم 3 MB حجم دارن وقتی من این عکس ها رو از بخش اپلود خود وردپرس آپلود میکنم به دلیل افت سرعت یا دیس کانکت شدن .

تو اکثر موارد عکس ها اپلود نمیشن. من خواستم از طریق FTP عکس ها رو آپلود بکنم ولی مشکلی که هست وقتی عکسی رو به وسیله ftp تو پوشه wp-content/uploads اپلود میکنم اسم اون فایل تو "کتابخانه پرونده‌های چندرسانه‌ای" نیست که انتخابش بکنم

دوستان راه حلی برای آپلود عکس با تعداد زیاد دارن که مشکلی پیش نیاد

لینک به ارسال

وقتی آپلود مستقیم می کنید و در وردپرس ذخیره نمیشن نمیشه کاری کرد

ریموت آپلود هم در وردپرس پیش فرض وجود نداره

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

من افزونه های زیر رو تست کردم

Eazyest Gallery و NextGEN Gallery این قابلیت رو دارن که بشه عکس ها رو از پوشه های به غیر از پوشه اصلی انتخاب کرد

افزونه اولی یک مشکل داره چون عکسها در سایز های مختلف نیستن و فقط عکس سایز اصلی هست اسم عکس ها رو میاره ولی نشون نمیده خود عکس رو

NextGEN Gallery هم مشکل مشابهی داره

آیا افزونه هست که بشه بهش آدرس پوشه رو بدیم و سایز های مختلف رو درست بکنه و همراه اینکه به دیتابیس یا گالری وردپرس اضافه بکنه

لینک به ارسال

افزونه Add From Server نصف مشکل رو بر طرف میکنه فقط باز همین تو این یک مشکل هست چون تصاویر سایز های مختلف ندارن تو قالب نشون داده نمیشه

افزونه ریسایزی هست که بتونه به جز پوشه اصلی آپلود روی سایر پوشه ها هم تاثیر بزاره و اونا رو هم ریسایز بکنه (بشه پوشه مورد نظر رو انتخاب کرد که فقط عکس های اونو ریسایز بکنه )

لینک به ارسال

متاسفانه یکی از نقاظ ضعف وردپرس همین هست که توی بحث ریموت کمی کم کاری شده.

افزونه مدنظر شما رو منهم ندیدم. ساعت کاری اجاز نمیده وگرنه روی این نوع افزونه کار میکنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...