رفتن به مطلب

غیر فعال کردن نظرات سایت

پست های پیشنهاد شده

من می خوام بخش نظرات سایم رو غیر فعال کنم. نمی دونم از کجا غیر فعال می شه، تو صفحات داخلی و حتی بخش وبلاگ می خوام که کامل نظرات غیر فعال بشن. (اصلا چیزی به اسم ارسال نظر و کامنت دونی نیاز ندارم)

باید چه کنم؟

لینک به ارسال

سلام

برید داخل تنظیمات و وارد گفتگوها یشید.اونجا تیک پذیرش دیدگاه جدید رو بردارید

لینک به ارسال

سلام،

دو راه دارید:

1- میتونید با مراجعه به بخش تنظیمات > گفتگوها تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید.

2- فایل comments و فراخوانی اون رو در single و احتمالا pages پاک کنید.

لینک به ارسال

در فایل single و یا page‌و یا هر جایی که مایل به حذف کامنت باکس هستید عبار زیر رو حذف کنید:

<?php comments_template(); ?>

البته ممکنه لوپ این فایل ها در فایل جدایی قرار گرفته باشه

لینک به ارسال
سلام برید داخل تنظیمات و وارد گفتگوها یشید.اونجا تیک پذیرش دیدگاه جدید رو بردارید
سلام، دو راه دارید: 1- میتونید با مراجعه به بخش تنظیمات > گفتگوها تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید. 2- فایل comments و فراخوانی اون رو در single و احتمالا pages پاک کنید.
در فایل single و یا page‌و یا هر جایی که مایل به حذف کامنت باکس هستید عبار زیر رو حذف کنید:

البته ممکنه لوپ این فایل ها در فایل جدایی قرار گرفته باشه

ممنون از هر سه پاسخ، اما من منظورم تنظیمات مربوط به تایید و ردتایید کامنت نیست.

منظورم این هست که کلا تو صفحات داخلی و بخش وبلاگ، این امکان که کاربر بتونه دیگاهش رو ارسال کنه موجود نباشه، دیدگاه های قدیم هم دیده نشه.

به طور خلاصه و کلی، سایتم از ارسال و دریافت دیدگاه محروم باشه.

alimir عزیز جواب دوم شما و جواب isk عزیز فکر کنم کار ساز باشه :rolleyes: ممنون

ویرایش شده توسط ereta
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...