آریارامن

سوال در مورد جلوگیری از اسپم

7 پست در این موضوع قرار دارد

درود

یه اسپم چینی منو کلافه کرده. با ای پی های مختلف میاد.

گیر داده به یک پست که ارسال کردم مرتب اسپم میده.تماس با ما رو کد امنیتی زدم ولی دیدگاه کد امنیتی نداره.

چیکار کنم جلوی این روبوت رو بگیرم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

تا استاید پاسخ می دهند

برای دیدگاه کد امنیتی قرار دهید

البته اکیسمت اگر فعال باشد باید جلوگیری کند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه کپتچا رو نصب کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه کپتچا رو نصب کنید

باسلام من چند تا را امتحان کردم کار نمیکنه اگر شما افزونه ای که مشکل نداشته باشه را دارید میشه معرفی بکنید باتشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا کار نمیکنه

من خودم افزونه کپتچا رو نصب کردم تو بخش نظرات کد امنیتی میذاره

طبق گفته دوستمون اسکیمیت رو فعال کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

یه اسپم چینی منو کلافه کرده. با ای پی های مختلف میاد.

گیر داده به یک پست که ارسال کردم مرتب اسپم میده.تماس با ما رو کد امنیتی زدم ولی دیدگاه کد امنیتی نداره.

چیکار کنم جلوی این روبوت رو بگیرم.

بهترین راه برای جلوگیری از اسپم های بی مورد همین افزونه اکسیمت هستش که دوستان فرمودند. فقط دقت داشته باشید که بعد از فعال سازی اکسیمت از سایت اکسیمت کلید api خودتون رو هم بگیرید و وارد تنظیمات اکسیمت کنید تا بدرستی کار کند و فعال شود.

بعدش چنانچه همین آقای چینی :D دیدگاه اسپم ثبت کرد کافیه شما از داخل پنل وردپرس اون دیدگاه رو اسپم تعریف کنید و سپس پاکش کنید، حالا از این به بعد خواهید دید که اکسیمت اون دیدگاه ها رو اسپم شناخته و از منتشر شدنشون جلوگیری میکنه . ;)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر فقط برای یک مطلبتون می فرسته در نظرهای اون مطلب چک کنید نظر مشکوکی از قبل تایید شده یا نه بسیاری از نرم افزارهای اسپم اینگونه عمل می کنند

تعدادی پیام را به صورت سرگردان در وب رها می کنند

تا یکی از پیامها به یک منفذ ورودی بچسبد آن یک پیام کاری شبیه آهن ربیا و یا دعوتنامه را برای باقی اجرا می کند و تلاش می کنند تا اسپم های دیگه رو دعوت کنند به چسبیدن به همان منفذ تا بتونند به صورت تصاعدی رشد کنند و سرور را دان کنند و سایت را هک

چک کنید هر پیام مشکوکی تایید شده اول بلاتکلیفش کنید و بعد اسپمش کنید تا در اکسیمت هم به لیست اسپم ها وارد شود

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری