alireza1375

تشکر بابت زحمات آقای imanfakhar

17 پست در این موضوع قرار دارد

من تشکر ویژه می کنم از آقای imanfakhar بابت طراحی ژنراتور پارسی کوئری ساز. این طرح بسیار خوب است و امیدوارم که در آینده این باز هم imanfakhar ما را شگفت زده بکنند.

فقط مشکلی این است کسی می خواهد طراحی قالب وردپرس را شروع کند لازم است ما اصطلاحات برنامه نویسی وردپرس آشنا شود. نظر من این است که کسانی که در زمینه وردپرس حرفه هستند اینگونه اصطلاحات را به طراحان تازه یاد بدهند. مثلا آموزش آقای imanfakhar با موضوع |مهمترین مفاهیم وردپرس| طرح بسیار خوبی هست و در صورت ادامه دادن بسیار هم جالب تر می شود.

یکی از مشکلات ما ایرانی ها این است که کسی را جهت رسیدن به اهداف خودش تشویق نمی کنیم اگر کاربران پشتیبان انجمن باشند مسلما مدریریت هم بابت این همکاری و پشتیبانی کارهای مهمی انجام می دهد تا زحمات کاربرانش را جبران بکند. پس همگی کاربران سعی کنند که پشتیبان انحمن وردپرس پارسی باشند تا باز هم با کارهایی همچون طرح آقای imanfakhar شگفت زده شویم.

ویرایش شده در توسط alireza1375

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قطعا جناب فخار از ارزشمندترین دوستان این انجمن هستن

هم در بحث پاسخگویی، هم در بحث آموزش و هم اخلاق ایشون از بهترین ها هستن نه فقط در این انجمن بلکه در بین همه انجمن های فارسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون و متشکر

یک نکته ای رو بی رو دربایستی و تعارف می گم من از این انجمن خیلی آموختم و ازز هیات مدیره اینجا قبل از ورود به انجمن هم خیلی چیزها آموخته بودم ولی ب بسم الله را در وردپرس از جناب آقای صوفی - آقا مرتضی و پارسای گرامی آموختم و روزیکه من تازه فهمیدم وردپرسی هم هست این سه بزرگوار افزونه تولید می کردند و کارهایی در زمان خودش بزرگ را انجام دادند

از اینکه می تونم باز هم ازشون بیاموزم خیلی خوشحالم و در واقع هر تلاشی می کنم به نوعی ادای دینیه که به گردنمه

ممنون از همه

امیدوارم عمری باشه تا بحث مفاهیم را هم به پایان برسونیم امشب بخش دومش رو به امید خدا کامل خواهم کرد

نکته

معمولا مقالات بخش آموزشی را ذهنی می نویسم و چون در حین نوشتن ذهنم دنبال اصل موضوعه خیلی وقتها (همیشه) اشتباهات تایپی و یا دستوری ادبی توشون هست که بابتش عذرخواهی می کنم و امیدوارم دوستان متوجه اصل مفهوم بشند و ممنون می شم موارد را تذکر بدند تا رفع بشه

یا حق ارادتمند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

هرچی با خودم کلنجار رفتم پست ندم نشد دیدم حیفه چیزی نگم

آقا ایمان یه کوچولو از مشکلاش و درگیری هاش خبر دارم که چقدر سرِش شلوغه اما بازم با این وجود همیشه هست و کمک میکنه

هیچی نمیتونم بگم دیگه همه میدونن چقد تو راه افتادنه مشکلِ تاپیکا عالی هست

ایشاالله همیشه تو زندگیشون موفق باشن و مام از وجودشون استفاده کنیم :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم از

اقاي فخار عزيز كه بسيار با اخلاق خوب و شكيبا و صبر زياد جواب همه كاربران رو با دقت زياد ميدن تشكر ميكنم

اينجا انجمنيه كه واقعا دوستان با اخلاقي توش فعاليت ميكنن و سرآمد تمامي انجمن ها هستش و

تشكر از تمامي مديران انجمن وردپرس پارسي كه واقعا زحمت ميكشند و با اخلاق خوبشون همه رو دلگرم به وردپرس پارسي نگه ميدارند.

اميدوارم همه دوستان و همچنين جناب فخار تو زندگيشون موفق باشند .

تشكر از همتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه

فقط میتونم بگم که به خودم افتخار میکنم که عضوی از این انجمن هستم

هرچند کمکی نمیکنم ولی دوستان خوبی مثل بچه های این انجمن رو دارم :wub:

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هم از استارتر بابت دقتش باید تشکر بشه و هم از آقای فخار که خب خودشون می دونن که بطور خصوصی شیفتگی و ارادت خودم رو عرض کردم. نکته ی اساسی لا اقل از دید من در استاد اینه که اخلاق حرفه ایی گری رو به من آماتور آموزش دادند.

دقت کنید:

• آشنایی با وردپرس متوسط
  • سطح برنامه نویسی متوسط
  • آشنایی با طراحی متوسط

خب خدا همه ی رفتگانتونو بیامرزه. لااقل اینا رو بزن حرفه ایی که من و امثال من بتونیم یه پله بیایم بالاتر و از مبتدی خارج بشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم به اين مورد بارها توجه كردم و اين نشونه اخلاق خوب اقاي فخار هست كه از اين كارشونه كه خودشون رو حرفه اي نزدند بسيار خوشم اومده و بنده رو شيفته اخلاق خودشون كردند

با اينكه دوستان همه ميدونند كه اقاي فخار تبحر خاصي در اين موارد دارند ولي ايشون نميخواهند خودشون رو باز هم دست بالا بگيرند و از اين اقدام ايشون بسيار بسيار خوشم اومده و به ايشون ميگم

خسته نباشيد برادر واقعا ادم خاكي و برادري ديني براي همه كاربران هستيد.

انشالله من و ديگر بچه هاي وردپرس پارسي از شما درس بگيريم و مثل بعضي ها ادعاهاي واهي و الكي نداشته باشيم.

يا علي

اجرتون با امام حسين

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انشالله که همیشه سالم و سلامت باشه تا به دیگران کمک کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داره بنده ی حقیر هم از زحمات جناب ایمان فخر عزیز تشکر کنم

واقعا بهترین پاسخ هارو میدن جوری که کاربر به جواب خودش میرسه

پاینده باشی ایمان جان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موافق 1000000% :D .

همیشه بدون حاشیه جواب اصلی رو در خدمت کاربرا میزارن.

.

.

فقط جای سواله ایشون خسته نمیشن؟!؟! :D^_^

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم به نوبه خودم از آقای فخار تشکر می کنم و افتخار می کنم که در کنار چنین بزرگوارانی هستم.

امیدوارم روز به روز در کارشون موفق تر بشند تا بیشتر به ما کمک کنند :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید یکم دیر شد ... خیلی ممنون بابت این حرکت بسیار زیبا

ایشالا هرچه زودتر اون طرح هایی که تو ذهنتون هست رو پیاده کنید

همیشه موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا من هر وقت پایین انجمن رو قسمت کاربران انلاین رو دیدم این رنگ صورتی استاد فخار تو چشمم بود :D ، خدایش من که وقت و بی وقت تو انجمن بودم همیشه اقا ایمان گل انلاین بود مثل بقیه مدیران این انجمن که دو تاشون هم اقا مرتضی و اقا پارسای عزیز هستن ;) که واقعا اگه انجمن همینجور پیش بره وردپرس ایران وارد لیگ جهانی میشه :lol:

با تشکر از همه ی بچه انجمنی ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، من هم از اقای فخار و همچنین آقای گرانسایه و بقیه عضو گروه تشکر میکنم بابت این طرح و ایده ی بسیار جالبی که راه اندازی شده ....

من وقتی میخوام قالب های طراحی شده رو وردپرس کنم میرم سراغ پوشه ای که توی اون حدود 100 ها فایل txt هست که مربوط به کدهای وردپرسه !... اما با این کوئری ساز هم میشه قالب های وردپرس پیشرفته تری طراحی کرد ، هم دیگه وقت تلف نمیشه تا توی کدها دنبال کد مورد نظر بگردم ..... واقعا خسته نباشن و دستشون درد نکنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

واقعا دوستون دارم

واينجا از دوستان عزيز همچون آقا مرتضي و آقا پارسا و مخصوصا استاد فخار كه هميشه هرسه تا شون مشكل حل كنن تشكر ميكنم

ان شاءالله اگه مشكلي تو زندگيتون هست كه ان شاءالله هيچ مشكلي نداشته باشيد /حل بشه

دوستدار همه ي عزيزان انجمني :wub:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از همه ممنونم لطف دارید

و می خواستم خواهش کنم که اگر ممکنه این بحث ادامه پیدا نکنه که تایپیک بالا نیاد

من از همه عزیزان متشکرم و امیدوارم لایق این همه محبت باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.