12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. آقا من الان وارد پنل مدیریت شدم و روی "همه نوشته ها" کلیک کردم دیدم تمام پست هام دسته بندی ها و برچسب هاشون حذف شدن!!!!!!!!!!!! و وقتی روی یه مطلب کلک میکنم و نمایش داده میشه زیرش مینویسه "دسته بندی نشده"!!!!!!! اونوقت روی موضوعات سایت کلیک که میکنم مطلب دستبه بندی شده ها رو نشون میده!!! الان این آدرس رو ببینید همه برچسب هاش از بین رفته و دسته بندیش هم نوشته "دسته بندی نشده"

http://www.morahem.com/majale/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%aa%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%b5%d8%af%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%af-%d9%82/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...

اگه جدیدا افزونه جدید نصب کردید اون رو غیرفعال کنید و سپس چک کنید.

فایل های مربوط به برچسب ها و دسته بندی ها رو از توی روت چک کنید ببینید مشکلی چیزی نداشته باشند.

در صورت رفع نشدن مشکل با راه حل های بالا پیشنهاد میشه که وردپرس رو دوباره به آخرین نسخه فارسی بروزرسانی کنید، احتمال داره که یکی از فایل های وردپرس آسیب دیده باشه.

اگر مشکل حل نشد، از پشتیبانی بخواهید که آخرین بک آپی که از سایتتون گرفتن رو بارگذاری کنند روی هاستتون ( البته اگه بک آپ گرفته باشن که معمولا بک اپ گرفته میشه. )

:)

ویرایش شده در توسط تنها در تاریکی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا 5 دقیقه پیش مشکلی نبود. رفتم شام خوردمو برگشتم دیدم اینجوری شده!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این موارد بالا رو انجام بدید به جز بک آپ .

ضمنا احتمال داره که دسترسی به پوشه دسته بندی ها و برچسب های شما محدود شده باشه یا کلا بسته شده باشه که باید از داخل روت سایت چک کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه بک آپ گرفته بودم برگردوندم درست شد!

میشه مشکل از سرور باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت شما که مشکلی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه بک آپ گرفته بودم برگردوندم درست شد!

میشه مشکل از سرور باشه؟

فکر نمیکنم مشکل از سرور باشه، ولی به هر حال شاید یه اختلالی چیزی پیش اومده بوده که باعث این مشکل شده، بازم شما با سرورتون درمیون بزارید این مسئله رو که اونا هم پیگری کنند، شاید فایل مخربی چیزی داخل هاستتون باشه .

به هر حال خداروشکر که مشکلتون حل شد .

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه برچسب ها و دسته بندی ها حذف شده بود الان بکاپ گرفتم درست شد. یه دفه ای در عرض چند دقیقه کل دسته بندی و برچسب ها حذف شده بود!!!!! آخه مگه میشه اینجور چیزی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه برچسب ها و دسته بندی ها حذف شده بود الان بکاپ گرفتم درست شد. یه دفه ای در عرض چند دقیقه کل دسته بندی و برچسب ها حذف شده بود!!!!! آخه مگه میشه اینجور چیزی؟

یه سرچی توی نت کردم، ظاهرا این مشکل رو خیلی ها داشتن و دلیل خاصی هم واسش آورده نشده و میشه گفت یکی از ضعف های وردپرسه ! ( البته خب صددرصد یه چیزی باعث این اتفاق میشه که هنوز کسی متوجهش نشده. ) . کسانی که به این مشکل مبتلا شدن با ریپر کردن دیتابیس و پاک کردن کش سایت و بازگرداندن بک آپ مشکل رو برطرف کردن .

با این حال چنانچه دوستان وردپرسی دیگه دلیل اتفاق این مشکل رو میدونند مطرح کنند.

تشکر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگه من بکاپ نداشتم چاره چی بود؟ اساتید اگه اطلاعات بیشتری دارن راهنمایی کنن لطفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی این پنج روز بالای ده تا گزارش مشابه داشتیم ظاهرا مشکل از سروره و با کمی صبر حل می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امروز به اتفاق به این مشکل خوردم و در جا ریستور کردم بکاپ رو و بعدش گفتم یه تحقیقی بکنم ، متاسفانه در وبسایت های ایرانی چیزی مطرح نشده و طبق گفته یکی از وب های غیرفارسی سرورمون رو بررسی کردم به دلیل پر شدن tmp دیسک این اتفاق میفته معمولا پس حواستون باشه اگر سرور خودتون هست حتما حجم تمپ دیسکش رو افزایش بدید و اگر میخواید هاستینگی انتخاب کنید حتما سخت افزارشون رو بررسی کنید و همچنین بکاپ داشته باشید.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری