رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان من میخوام دقیقا دسته بندی این سایتو داشته باشم beytoote.com

خیلی دنبالش گشتم.خودمم هرکاری کردم نشد.اگه کسی میتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم.من میخوام این استلیلشو داشته باشه دقیقا .اگه دستیم باشه مشکلی نداره.خیلی کارم گیره

لینک به ارسال

منظورتون ستون کناری سمت راست هست؟

اگر بله که می تونید با فهرست دلخواه به سادگی بسازیدش و به دلخواه استایل نویسی کنید و آیکون های کنار هر دسته هم قابل درج هستند

لینک به ارسال

فایده ای نداشت.من مشکلم با همون اسلایدشه.درضمن اصلا توی قالبم نشون داده نمیشه فهرستا.یهنی یه دسته بندی اینجوری واقعا انقدر سخته که 1 ماهه هیچکس جوابمو نمیده هیجا :mellow:

لینک به ارسال

فایده ای نداشت.من مشکلم با همون اسلایدشه.درضمن اصلا توی قالبم نشون داده نمیشه فهرستا.یهنی یه دسته بندی اینجوری واقعا انقدر سخته که 1 ماهه هیچکس جوابمو نمیده هیجا :mellow:

دوست عزیز ساختن همچین دسته بندی ای کنار سایت خیلی راحته چون فقط HTML و CSS هست که میتونی خیلی راحت با ul و li درست کنی

اما اینکه انتظار داشته باشی یکی بیاد برات انجام بده یه کم غیر منطقیه

اگر خواستین بگین من یه منوی پیش فرض آماده بهت بدم خودت برو روی استایلش کار کن و شکل قالب خودت کن

البته باید این منورو لینک دسته هاتو به صورت دستی وارد کنی

لینک به ارسال

دوست عزیز ساختن همچین دسته بندی ای کنار سایت خیلی راحته چون فقط HTML و CSS هست که میتونی خیلی راحت با ul و li درست کنی

اما اینکه انتظار داشته باشی یکی بیاد برات انجام بده یه کم غیر منطقیه

اگر خواستین بگین من یه منوی پیش فرض آماده بهت بدم خودت برو روی استایلش کار کن و شکل قالب خودت کن

البته باید این منورو لینک دسته هاتو به صورت دستی وارد کنی

مشکلی نداره دستی وارد میکنم.من انتظار ندارم یکی بیاد برام انجام بده.فقط من میخوام یدونشو برام بنویسید بقیشو خودم دستی با کمک اون مینویسم.اگه این کارو بکنید برام ممنون میشم

لینک به ارسال

این سادس.تو هر انجمنی میگم همینو میگن.برنامه نویسی بلد نیستم اگه انجمن کمک نمیکنه پس باید چیکار کنی.اگه کسی بلده بزرگی کنه اینو بهم بگه که چجوری باید گذاشتش.

دوست عزیز شمایی که انتظار داری کمکت کنیم نباید خودت به قوانین عمل کنی و اسپم ندی ؟

باتید صبر کنی با نه ؟

من صبح با موبایل بودم باید میرفتم خونه پشت pc که بتونم منورو بدم یا نه ؟

بفرما

هم عمودی داره هم افقی استایلشم خودت با قالبت یکی کن :

css-menu.zip

لینک به ارسال

دوست عزیز شمایی که انتظار داری کمکت کنیم نباید خودت به قوانین عمل کنی و اسپم ندی ؟

باتید صبر کنی با نه ؟

من صبح با موبایل بودم باید میرفتم خونه پشت pc که بتونم منورو بدم یا نه ؟

بفرما

هم عمودی داره هم افقی استایلشم خودت با قالبت یکی کن :

css-menu.zip

دقیقا دنبال همین بودم یه دنیا ممنونم.شرمنده چون تو هیچ انجمنی جوابمو درست حسابی نمیدان دیگه کلافه شده بودم.ببخشید اگه به قوانین عمل نکرم.خییییییلی از شما و انجمن بسیار خوبتون تشکر میکنم

لینک به ارسال

شما خیلی راحت میتونستید بگید برو استایلشو بردار از سورسش کدشم بردارو نمایش بده .من خیلی راحت این کارو کردم

لینک به ارسال

الآن مگه مشکلتون حل نشد ؟

شما خیلی راحت میتونستید بگید برو استایلشو بردار از سورسش کدشم بردارو نمایش بده .من خیلی راحت این کارو کردم

این کاری که شما میگید اسمش هست ریپ یا همون دزدی که ما بلد نیستیم و جاش تو این انجمن نیست ;)

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

ریپ کدومه اوپن سورسه.

دوستان منم در مورد این کار مشکل دارم لطفا بحث رو کامل کنید.

لینک به ارسال

ساخت همجین منویی اصلا کاری نداره !!

یه نمونه خیلی خیلی ساده

2.zip

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...