رفتن به مطلب

مشکل با فهرست و تعداد زیر منوها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوباره.یک مشکل جدیدا پیدا شده رو سایتمون و اونم اینه که در فهرستمون بیشتر از 90 تا زیر دسته نمیتونیم اضافه کنیم.اگر هم اضافه بشود نمایش داده نمیشود.میتونید لطف کنید و راهنمایی لازم رابکنید تا مشکلمون برطرف بشود اساتید ؟

لینک به ارسال

به احتمال زیاد شما هم از هاستینگ اشتراکی استفاده می کنید.برای سرورهای اشتراکی بلیل اینکه مدیران سرور محدود کردند باید حتما به شرکت هاستینگتون ایمیل بزنید و ازشون بخواید تا در php.ini سایتتون این محدودیت رو بردارن

لینک به ارسال

بگذریم از اینکه 90 تا زیر دسته خودش معضلیه و نه گوگل می پذیرتش نه خواننده حوصله اش می کشه لای صد تا اسم موضوع مورد نظرش را پیدا کنه و در کل به جز کم کردذن بازدیدکننده خاصیتی نخواهد داشت

سئوالتون را درست نپرسیدید

وردپرس مشروط کار نمی کنه

یا می تونید اضافه کنید و در منو نمی بینید که مشکل css است یا نمی تونید اضافه کنید که مشکل هاستتون

سئوالتان را دقیق بپرسید و صبور باشید تا پاسخ مناسب دریافت کنید

لینک به ارسال

آقای مرتضی در طرح مشکل فکر کنم اینطوری گفتم که "

چرا کسی جوا نمیده نظر من بر این است که باید جایی را دستکاری کنم مثل php.ini " من سعی میکنم تا اونجا که میتونم خودم مشکل را حل کنم.

به احتمال زیاد شما هم از هاستینگ اشتراکی استفاده می کنید.برای سرورهای اشتراکی بلیل اینکه مدیران سرور محدود کردند باید حتما به شرکت هاستینگتون ایمیل بزنید و ازشون بخواید تا در php.ini سایتتون این محدودیت رو بردارن

چه محدودیتی را بردارنند ؟!!!!

بگذریم از اینکه 90 تا زیر دسته خودش معضلیه و نه گوگل می پذیرتش نه خواننده حوصله اش می کشه لای صد تا اسم موضوع مورد نظرش را پیدا کنه و در کل به جز کم کردذن بازدیدکننده خاصیتی نخواهد داشت

سئوالتون را درست نپرسیدید

وردپرس مشروط کار نمی کنه

یا می تونید اضافه کنید و در منو نمی بینید که مشکل css است یا نمی تونید اضافه کنید که مشکل هاستتون

سئوالتان را دقیق بپرسید و صبور باشید تا پاسخ مناسب دریافت کنید

سلام آقا ایمان سایت مورد نظر در مورد ایران شناسی و شهر های ایران است که تعدادشون بالا است به همین خاطر داریم از فهرست ها استفاده میکنیم.ما اضافه میکنیم نه نمایش داده میشود نه نشان داده میشود ؟!! لطفا راهنمایی کنید از وردپرس است یا هاست ؟

اگر از وردپرس است چه تغییری باید بدهم از لحاظ برنامه نویسی مشکلی نیست و اگر هاست مسلما فایل php.ini و یا htaccess را چه تغییری بدهم اگر نیاز است در سایت خارجی مطرح کنم بگید تا چه کنم.

لطفا این تاپیک را بی جواب نزارید و پاسخ بدهید.

با تشکر

لینک به ارسال

نشانی صفحه ای را بگذارید که از طریق فهرست ها دسته ای را معرفی کرده ایذد و نمایش داده نمی شود

لطفا هم محل دقیق فهرست در صفحه و هم نام دسته ای که اضافه شده و نمی بینید را بگذارید تا تست شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...