21 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

این یک دمو از بادی پرس

http://irana7.ir

دوستان اگه کسی قالب خوبی داره خوشحال میشم معرفی کنه.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش بصورت رایگان قالب های شیک و خیلی خوب پیدا نمیکنید. چندنمونه خوب هستن که رایگان نیستن.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش اصلا برای بادی پرس پوسته درست و حسابی نداریم در اولین فرصت چند پوسته درست و حسابی فارسی میکنم و داخل همین انجمن قرار میدهم ... :D

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چون چند سایت با بادی پرس راه اندازی کردم چند تا از پوسته های پرمیوم رو خریداری کردم. اگر کسی تمایل داشته باشه می تونم براشون به شرط اینکه فقط خودشون استفاده کنند و آدرس سایت بادی پرسشون رو برای من ارسال کنند، ارسال کنم :)

پوسته های که در حال حاضر می تونم ارائه بدم:

Huddle

Salutation

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چون چند سایت با بادی پرس راه اندازی کردم چند تا از پوسته های پرمیوم رو خریداری کردم. اگر کسی تمایل داشته باشه می تونم براشون به شرط اینکه فقط خودشون استفاده کنند و آدرس سایت بادی پرسشون رو برای من ارسال کنند، ارسال کنم :)

Huddle

Salutation

ببخشید! ^_^

اگر خواستید من براتون پیوند (به جای لینک) دریافت رایگان قالب دوم رو همین جا بزارم

این فقط ایران نیست که حق کپی رایت براش معنا نداره تو سایت های خارجی هم از این چیزها پیدا میشه :D

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید! ^_^

اگر خواستید من براتون پیوند (به جای لینک) دریافت رایگان قالب دوم رو همین جا بزارم

این فقط ایران نیست که حق کپی رایت براش معنا نداره تو سایت های خارجی هم از این چیزها پیدا میشه :D

متاسفانه درست می گید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Huddle

Salutation

حیف که من بی بی پرس نصب کردم. چون بهتره به نظر من از بادی پرس. برای این پوسته خوبی هست؟ یعنی امکاناتی که انجمن منو بهتر و شیک تر بکنه. اگه باشه می خوام. اونم با پرداخت قیمتش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حیف که من بی بی پرس نصب کردم. چون بهتره به نظر من از بادی پرس. برای این پوسته خوبی هست؟ یعنی امکاناتی که انجمن منو بهتر و شیک تر بکنه. اگه باشه می خوام. اونم با پرداخت قیمتش

بی بی پرس خیلی فرق داره با بادی پرس !!

بادی پرس می تونی با اون جامعه مجازی بسازی!!

بی بی پرس می تونی با اون انجمن بسازی !!

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بی بی پرس خیلی فرق داره با بادی پرس !!

بادی پرس می تونی با اون جامعه مجازی بسازی!!

بی بی پرس می تونی با اون انجمن بسازی !!

تو huddle تو قسمت تبلیغش نوشته . wordpress,buddypress,bbpress یعنی رو اونا رو هم تغییر میده یعنی ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو huddle تو قسمت تبلیغش نوشته . wordpress,buddypress,bbpress یعنی رو اونا رو هم تغییر میده یعنی ؟

اونی که دست شما هست چیکارا می تونه بکنه ؟ مزیتها و معایب.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید خود بادی پرس،نیاز مند به وردپرس هست،و خود بادی پرس همراه خودش بی بی پرس هم داره..این میگه که این قالب با هر سه هماهنگ هست،اما شرطش اینه که بادی پرس فعال باشه...

اگه بادی پرس فعال بشه شما فکر کنید که اصلا یک سیستم دیگه دارید...کاراییش وو چیزای دیگه اون با وردپرس معمولی کاملا فرق داره...

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید چون با قابلیت شبکه وردپرس می تونید هم‌زمان بادی‌پرس، وردپرس و بی‌بی‌پرس رو یکجا داشته باشید می تونید از پوسته Huddle هم در هر کدوم از این ها استفاده کنید :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قالبی که شما فرمودید رایگان میباشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Huddle

Salutation

سلام

این پوسته ها که در اینجا لینک دادین فارسی هستن ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این ها رایگان هستن و خیلی کم نیاز به فارسی سازی دارن

بعد نصب خودتون متوجه میشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه میشه یک زحمتی بکشید لینک دانلودشو بزارید متشکر میشیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ذگه تبلیغ نباشه داخل پرشین اسکریپت هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان لطفا كپي رايت رو رعايت كنيد قالب هاي پولي را رايگان منتشر نكنيد يكم به فكر آخرت باشيم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Huddle

Salutation

دوستان لطفا كپي رايت رو رعايت كنيد قالب هاي پولي را رايگان منتشر نكنيد يكم به فكر آخرت باشيم
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنمایی هاتون ^_^;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم قصد بی احترامی نداشتم و اطلاعات رو به اشتراک گذاشتم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط t-51
      با سلام خدمت همه عزیزان .
      ببخشید بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم .
      اونم اینه که یک قالب خریدم و نصب کردم چند نمونه دمو داشت یکی رو گذاشتم خوشم نیومد آلان هرکاری بکنم عوض نمی شه .
      فایل XML  آپ میکنم میگه نصب شده اما بازم جوای نمی ده .
      لطفا اگر میتوانید راهنمایی کنید .
    • توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه
    • توسط t-51
      با سلام خدمت شما کاربران عزیز و مدیران محترم .
      برام یک مشکل فنی پیش اومد من خودم مدیر سایتم اما اشتباه کنم 3 بار ورود ناموفق داشتم و سایت منو محدود کرد یا همون ممنوع الورود و نمی دونم هم در 10 دقیقه بازمیشم یا ساعت اما به هر حال باید وارد بشم .
      و نمی دونم از افزونه امنیتی هست که همون فایر وال هست یا خود بادی پرس .
      لیست ای پی سفید وارد نکردم متاسفانه . اگه راه حلی دارید بفرماید از این مشکل رد بشم .
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده یه مشکل کوچیک داشتم قسمت فهرست سازی اونم عبارت از نامعتبر بودن صفحات ورود و ثبت نام به دلیل نامعلوم به شرح عکس زیر کسی میدونه باید چیکار کرد یا اضلا چرا اینطوری شده ؟

• توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم که حتی متخصص هم نتونست عیب یابی کنه .
      متاسفانه همهبرگه هایی که ساخته میشوند به هدر سایت اضافه نمی شوند حتی در خیلی از پوستها البته قبلا مشکلی نداشت ولی بعد از پاک سازی سایت و تنظیم مجدد با این مشکل مواجه شدیم لطفا اگه پیشنهادی یا راه حلی هست بفرمایید
      واقعا سر در گم شدیم و هیچ کاری نتونستیم بکنیم تو نت هم جواب نداد