رفتن به مطلب

به دنبال یک میزبانی وب ( هاستینگ ) خوب ...

پست های پیشنهاد شده

درود ...

دوستان بنده بنا به دلایلی تصمیم به عوض کردن هاست کردم, میخوام که هاست رو به یه جای مطمئن و در عین حال با کیفیت انتقال بدم .

لطفا دوستان لطفا یه هاستینگ خوب با قیمتی منصفانه معرفی کنید که من انتقال بدم به اونجا .

هر چه سریع تر راهنمایی کنید. از اساتید هم میخوام که بهترین هاستینگ ها رو معرفی کنن ( وردپرس رو بخوبی بتونه ساپورت کنه ) ( ضمنا سرچ هم کردم و به نتیجه مطلوب نرسیدم, پس لطفا پاسخ دهید. )

تشکر فراوان ...

ویرایش شده توسط تنها در تاریکی
لینک به ارسال

چقدر بازدید روزانه داری؟

یکی دو هفته ای سایت رو بستم بخاطر همین سرور و اینا که کلا مشکل داشتیم, بازدید هم حدودا روزی 5000 هستش.

لینک به ارسال

قبلا هم به دوستان پیشنهاد کردم

اگر میخواین از شر این نوع مشکلات رها بشید بهتره برید روی vps

لینک به ارسال

یکی دو هفته ای سایت رو بستم بخاطر همین سرور و اینا که کلا مشکل داشتیم, بازدید هم حدودا روزی 5000 هستش.

من میتونم میزبانتون بشم به شرط کیفقیت و در صورت نارضایتی در هر لحظه هزینه مرجوع میشود

لینک به ارسال

بهترین جایی که تا به حال باهاش کار کردم :

www.parspack.com

البته برای هاست اشتراکی میهن وب هاست و پارس دو هم خوبه

لینک به ارسال

راستشو بخوای هر هاستی خصوصیت خودشو داره ، یکی توی ایران کنده ولی توی خارج با بهترین سرعت کار میکنه و یا برعکس همینه ، یکی سرعتش خوبه ولی هی قطع و وصل میشه (یعنی بعضی از روز ها یا ساعت ها سرور کار نمیکنه ، مثل میهن هاست) ، یکی هم هست که هم سرعتش خوبه و هم قطع و وصل نمیشه ولی اگه ببین دامین و هاستت قیمتی شده ، بدونه اینکه بهت چیزی بگه دامین یا هاستتو به یکی دیگه میفروشه (هاست اختصاصی رو میگم) و از چنگ تو در میاره (مثلا ایران هاست دامین و هاست اختصاصی من رو ازم دزدید ، دیگه هم پس نداد ) . هر کدوم یه ایرادی دارند بستگی به کار شما و نوع هاستی که میخواین داره .

لینک به ارسال

خب شما چه هاستی به من پیشنهاد میکنید ؟

من یه هاستی میخوام که بتونه یه سایت گیم رو بخوبی ساپورت کنه .

لینک به ارسال

خب شما چه هاستی به من پیشنهاد میکنید ؟

من یه هاستی میخوام که بتونه یه سایت گیم رو بخوبی ساپورت کنه .

به نظر من هم وی پی اس یگیرید !

"مخصوصا که میگین یه سایت گیم "

لینک به ارسال

میهن وب هاست و تا حدودی میهن هاست خوبن ، البته مهر هاستی که خودتون گفتید هم خوبه . البته من هم وی پی اس رو پیشنهاد میکنم .

ویرایش شده توسط baladchi
لینک به ارسال

دوستان من هنوزم مشکل هاست دارم . لطفا راهنمایی کنید که چه هاستی خوبه واسه وردپرس مخصوصا. نیاز به یه هاستینگ خوب دارم که هم هاست دانلود بده هم لینوکس .

تشکر ...

لینک به ارسال

من تا دیروز از هاست ایران استفاده میکردم ولی دیروز به دیتا ارقام انتقال دادم پشتیبانیش که خوب وزود جواب میده سرعت سرویسشم بد نیست سایت توی امضا رو دیتا ارقام میتونی ببین

http://dataargham.com/

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر پول دارید بهترین گزینه وی پی اس هست و اگر هم هاست می خواهید نت افراز اما اگر زیاد نمی خواهید خرج کنید و می خواهید همه چی خوب باشه برید ابتین وب هم پنل هاش متفاوته هم قیمتاش خوبه نسبت به کیفیتش

لینک به ارسال

میهن وب هاست و تا حدودی میهن هاست خوبن ، البته مهر هاستی که خودتون گفتید هم خوبه . البته من هم وی پی اس رو پیشنهاد میکنم .

من از دست ميهن وب هاست ميخوام سايتمو جمع كنم . اطلاعات غلط به ديگران نده

بهترين هاست اشتراكي طلاهاست هست بدون قطع و وصل شدن ... سرعت فوق العاده بالا.... پشتباني 24 ساعته واقعي.... قيمت ها متوسط... خلاصه حرف نداره

لینک به ارسال

بهترين هاست اشتراكي طلاهاست هست بدون قطع و وصل شدن ... سرعت فوق العاده بالا.... پشتباني 24 ساعته واقعي.... قيمت ها متوسط... خلاصه حرف نداره

من با این هاستینگ صحبت کردم گفتن که اگه بازدید بالای 4000 باشه با مشکل مواجه میشید !!!

خب منم دیگه نمیتونم ازش بگیرم. هاست دیگه ای سراغ ندارید که هم هاست دانلود داشته باشه هم هاست لینوکس قیمت هاشم مناسب باشه ؟

تشکر ...

لینک به ارسال

من با این هاستینگ صحبت کردم گفتن که اگه بازدید بالای 4000 باشه با مشکل مواجه میشید !!!

خب منم دیگه نمیتونم ازش بگیرم. هاست دیگه ای سراغ ندارید که هم هاست دانلود داشته باشه هم هاست لینوکس قیمت هاشم مناسب باشه ؟

تشکر ...

با طلاهاست حرف زدی یا میهن وب هاست؟

لینک به ارسال

سلام دوستان.

یه مقدار کمک و نظر شما برای انتخاب پلن هاست مناسب نیاز دارم.

توی اغلب شرکت های هاستینگ، هاسشون به چند دسته تقسیم کردن.

هاست اقتصادی

و هاست حرفه ای

تفاوت های اصلی آنها هم در محدودیت استفاد از امکانات و همچنین درصد استفاده از منابع سرور هست.

حالا برای من که نیازی به ایجاد چند پایگاه داده، پارک دامین، پهنای نامحدود و ... ندارم،درصد استفاده از منابع سرور چقدر باشه خوبه؟

مثلا برای 15 درصد استفاده، سایت چقدر باید رونق داشته باشه (از نظر بازدید و افزون ها و اون چیزایی که روی منابع تاثیر داره)

یکی از دوتان قرار هاست بگیره.سایتش حدود 2 هزار تا بازدید داره و افزونه های خیلی قوی هم نصب نکرده.الان سایتش down هست.

می خواد حجم 2 گیگ هم بگیره.می خوام ببینم برای این دوستمون، 5 درصد واقعا کافیه، یا اینکه افزایشش بده تا خیالش از همه نظر راحت باشه.

تاثیری داره با نه؟

ممنون

یه سوال.شرکت آبتین وب، کیفیت خدماتش چطوریه؟(پشتیبانی و آپتیمش)

لینک به ارسال

حالا چرا اعصابتون رو خورد می کنید . من فقط نظرم رو اعلام کردم ، راستیتش رو بخواین دوستان ، من اصلا از هیچکدام اینا استفاده نمی کنم و از یه سایت خارجی استفاده می کنم و فقط تجربه ی دیگران رو نه خودم رو بهتون گفتم ، اصلا میخواید نظر من رو بدونید ، یه هاست توی یه شرکت خارجی ، توی خارج از کشور بگیر که هم پشتیبانی خوبی داشته باشه هم سرعت خوبی !

ویرایش شده توسط baladchi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...