رفتن به مطلب

کار نکردن افزونه XML Sitemap Generator

پست های پیشنهاد شده

سلام من افزونه XML Sitemap Generator رو داشتم درست هم کار می کرد بعد از یه مدت دیدم تگ هام تو گوگل ثبت نمیشه یه جستجو کردم گفتند شاید مشکل از سایت مپ باشه اومدم سایت مپ رو نگاه کنم دیدم اصلا از کار افتاده و کار نمیکنه وقتی هم گزینه rebuild the sitemap میزنی یه ارور میده نمیدونم مشکلش چیه در ضمن افزونه برای نسخه قدیمی وردپرس هست توی افزونه زده

XML Sitemap Generator for WordPress 3.2.9

لینک به ارسال

افزونه رو از نو نصب و فعال کنید و rebuild کنید ، ارور داد اینجا ارورش رو بزارید ..

لینک به ارسال

این یه نمونه ارور هست

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/iran/public_html) is not within the allowed path(s): (/home3/iran:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/iran/public_html/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap-core.php on line 1539

لینک به ارسال

افزونه رو به تنهایی نصب و فعال کنید و تست کنید ، افزونه مشکل نداره و احتمالا با یه قسمت از افزونه‌هاتون یا سایتتون اختلال داره ..

لینک به ارسال

شاید بخاظر تنظیمات سرور شماست

سطح دسترسی ها رو بررسی کردید؟

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام xml من یه ارور عجیبی میده

This page contains the following errors:

error on line 2 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document

Below is a rendering of the page up to the first error.

لطفا من رو راهنمایی کنید نمیدونم چه طوری برطرفش کنم

ممنون

http://prnt.ir/sitemap.xml

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

این خطا کجا میده ؟

آدرس که دادید مبنی بر خطا نیست

درضمن اصلا چک کنید در روت SiteMap وجود دارد یا خیر

درضمن اگر افزونه WordPress Seo استفاده میکنید فکر نمیکنم این افزونه لینک Sitemap این باشه

از پنل در قسمت نقشه گوگل بروزرسانی بزنید

---------

سوال خودتون در تاپیک جداگانه مطرح کنید این تاپیک به سوال شما ارتباطی ندارد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...