رفتن به مطلب

متن ثابت در محيط ويرايش در پست‌هاي تازه

پست های پیشنهاد شده

سلام

مي‌خواستم ببينم آيا ممكنه يك متن به‌صورت ثابت در تمام پست‌هاي من اضافه بشه؟

يعني هر وقت مي‌خوام يك پست جديد اضافه كنم، عناوين مطالب، وجود داشته باشه و من مطالب مربوط به هر عنوان رو بعد از اون بنويسم.

مثلا اينها توي كادر ويرايش وجود داشته باشه:

شأن نزول:

...

روايات:

...

پيام‌ها:

...

تشكر

لینک به ارسال

دوست من آموزش‌های ایجاد زمینه‌ دلخواه و نمونه‌هاش در انجمن و بخش آموزش هست .. با جستجو به نتیجه میرسید ..

لینک به ارسال

آقا شرمنده؛ من هرچي بيشتر در مورد «زمينه دلخواه» مطالعه كردم، بيشتر گيج شدم!! سراغ انجمن قبلي هم رفتم؛ ولي نتونستم كار اصلي زمينه دلخواه رو متوجه بشم! شايدم حواسم خيلي پرتابه -_-

فقط به نظرم رسيد كه خواسته من، به زمينه دلخواه مرتبط نباشه. يك عكس ضميمه كردم كه مقصودم رو روشن مي‌كنه (البته شايدم براي اساتيد روشن بوده)

من مي‌خوام هر وقت پست جديدي مي‌خوام بزنم، اين چند خط توش ثبت باشه تا چيزي از عناوين مطالب از قلم نيفته.post-79-0-94145900-1374171938_thumb.png

لینک به ارسال

اگر می خواهید یک متن ثابت در تمام مطالب شما دیده شوند نیازی به زمینه دلخواه نیست که لازم باشه در هر پست به روز رسانیش کنید

متن مورد نظر را مستقیما در برگه single.php وارد کنید قبل از endwhile می شه آخرین خط مطلب و بعد از while() می شه اولین خطش

لینک به ارسال

در ادیتور با استفاده از این کد تغییر بدید

function my_default_post($content)
{
if (empty($content))
$content = "روایت: <br /> شان نزول <br /> خط سوم<br /> خط چهارم";
return $content;
}
add_filter('the_editor_content', 'my_default_post');

کد را در فایل functions.php کپی کنید

البته با کمی اطلاعات برنامه نویسی می تونید صفحه ای به مراتب تکمیل تر و بدرد خورتر از اینکار برای ایجاد پست درست کنید

لینک به ارسال

آقا ايمان، ممنونم

ولي هر كاري كردم، نتونستم درست درش بيارم :(

اگه مقدور هست و وقتتون رو خيلي نمي‌گيره، بفرماييد تا من فايل single و functions رو اينجا بذارم، سر فرصت برام درستش كنيد.

لینک به ارسال

جناب فخار ایشون منظورشون این هست که این چند گزینه:

شأن نزول:

...

روايات:

...

پيام‌ها:

...

همیشه داخل نوشته باشه تا مختص هر نوشته مقادیرشون رو تغییر بدن!

مثلا یه نوشته اینطوریه:

شأن نزول:

الف

روايات:

ج

پيام‌ها:

ک

و یه نوشته دیگه اینطوریه:

شأن نزول:

د

روايات:

ر

پيام‌ها:

س

به همین خاطر من زمینه دلخواه رو پیشنهاد کردم!

لینک به ارسال

اگر نظرتون داشتن چند فیلد ثابته که توسط کاربر تکمیل شه می تونید از افزونه هم استفاده کنید

http://wordpress.org/plugins/types/screenshots/

و با عرض معذرت هم من چنین فرصتی ندارم و هم در این انجمن اینکار ممنوعه

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

آقا شرمنده؛ من هرچي بيشتر در مورد «زمينه دلخواه» مطالعه كردم، بيشتر گيج شدم!! سراغ انجمن قبلي هم رفتم؛ ولي نتونستم كار اصلي زمينه دلخواه رو متوجه بشم! شايدم حواسم خيلي پرتابه -_-

فقط به نظرم رسيد كه خواسته من، به زمينه دلخواه مرتبط نباشه. يك عكس ضميمه كردم كه مقصودم رو روشن مي‌كنه (البته شايدم براي اساتيد روشن بوده)

من مي‌خوام هر وقت پست جديدي مي‌خوام بزنم، اين چند خط توش ثبت باشه تا چيزي از عناوين مطالب از قلم نيفته.post-79-0-94145900-1374171938_thumb.png

نمی دونم مشکل این دوست عزیز حل شده یا نه اما من هم همین سوال رو دارم .

تا اونجایی که در قسمت آموزش خوندم و فهمیدم ، با زمینه دلخواه میتونی یه کد یا یه نوشته یا لینک یا ... ثابت رو همراه با یک نام اختصاصی ایجاد کنی و میتونی با قرار دادن چند تا کد مرتبط با زمینه دلخواه توی قالب و انتخاب زمینه دلخواه مورد نظر در هنگام ارسال پست ، توی همه پست ها یا یکی از اونها اون کد یا یه نوشته یا لینک یا ... رو به نمایش در بیاری (اگه جایی رو اشتباه گفتم لطفا راهنمایی کنین )

اما من چنین چیزی نمیخوام !

همانطور که این دوست عزیز همراه با عکس نشون دادن . وقتی میخوام مطلب جدیدی ارسال کنم بر روی افزودن نوشته کلیک میکنم ، وقتی صفحه افزودن نوشته جدید باز میشه ، توی کادر ویرایشگر متن میخوام چند خط نوشته ( با استایل خاص ) ، بطور پیش فرض نمایش داده بشه ( مثل همین عکسی که دوستمون ارائه کردن ) که بعدش من بتونم با کمی تغییر روی اون نوشته ، پست جدید رو ارسال کنم .

این راهکار وقتی تعداد پست های روزانه زیاد میشه و وقت کم و همچنین بخش زیادی ازمتن پست ها ثابت است بسیار میتونه مفید واقع بشه .

لینک به ارسال

فقط یه مسئله ای که هست اینه :

اگه بخوایم متن همراه با استایل خاصی رو قرار بدیم ارور میده .

چه تغییری باید در کدش داد؟

لینک به ارسال

چه اروری می ده و چجوری به متن استایل می دید اگر در کدتون (") وجود داره تبدیلش کنید به \" مثلا

<div style="color:red">متن</div>

را بنویسید

<div style=\"color:red\">متن</div>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...