رفتن به مطلب

سوال در مورد پارس پال

پست های پیشنهاد شده

افزونه پارس پال رو نصب کردم.توی پارس پال هم اکانت دارم.قسمت ثبت نام سه گزینه داره که من تجاری رو انتخاب کردم.

از کارش چیزی نمیدونم.

این چطور با شتاب در ارتباطه؟ الان توی سایت یکی خرید کنه و پرداخت کنه چطور به حساب من اضافه میشه.حساب خودم مثلا میتونه بانک ملت باشه؟

تا مرحله اخر ثبت نام رفتم و اسکن کارت ملی و شناسنامه رو دادم حالا در انتظار تایید هست.

این شناسه درگاه رو کجا پیدا کنم.یه ایمیل برام فرستاده شده بود که پاکش کردم.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

افزونه پارس پال رو نصب کردم.توی پارس پال هم اکانت دارم.قسمت ثبت نام سه گزینه داره که من تجاری رو انتخاب کردم.

از کارش چیزی نمیدونم.

این چطور با شتاب در ارتباطه؟ الان توی سایت یکی خرید کنه و پرداخت کنه چطور به حساب من اضافه میشه.حساب خودم مثلا میتونه بانک ملت باشه؟

تا مرحله اخر ثبت نام رفتم و اسکن کارت ملی و شناسنامه رو دادم حالا در انتظار تایید هست.

این شناسه درگاه رو کجا پیدا کنم.یه ایمیل برام فرستاده شده بود که پاکش کردم.

سلام

دوست عزیز پول مسقیم به حساب شما واریز نمیشه اول میره به حساب خود پارس پال سپس بعد سه روز شما درخواست میدید پول به حساب شما واریز میشه قالبا"بعد واریز مشتری مدتی را پارس پال قرار میده که اگر خدای نکرده مشتری جنس خودشو تحویل نگرفت پارس پال بتونه پولشو برگردونه البته یک سلسه مراتبی خودشون دارن .درموردی که چه حسابی را میتونید بهشون معرفی بکنید فرقی نمیکنه.بعد تایید در پنل پارس پال شما روی گزینه خدمات پرداخت بعد روی گزینه درگاهای پرداخت من کلیک کنید در آنجا اطلاعات مورد نیاز مثل شناسه درگاه و کلمه عبور درگاه را میتوانید بگیرید و در افزونه مخصوص در سایتتان استفاده کنید اگر افزونه پرداخت وردپرس را هم میخوای در قسمت خدمات پرداخت بعد

ماژول / افزونه های آماده اتصال به درگاه

میتوانید افزونه وردپرس یا پلاگین های دیگر دانلود بکنید

لینک به ارسال

ممنون به جواب تمام سوالاتم رسیدم.

افزونه رو نصب کردم.این افزونه باید به فروشگاه ساز متصل بشه؟

لینک به ارسال

ممنون به جواب تمام سوالاتم رسیدم.

افزونه رو نصب کردم.این افزونه باید به فروشگاه ساز متصل بشه؟

خواهش میکنم قابلی نداشت.

من با اپن کارت کار کردم ولی تا آنجایی که میدونم بعد نصب افزونه وفعالسازی باید بصورت اتوماتیک به فروشگاه وردپرس شما نصب بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...