vahed

راهنمایی در مورد علل پایین بودن لودتایم در gtmetrix

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ،

دوستان لطف کنید و سرعت سایت ما رو چک کنید و بگن که واسشون چطوره؟

http://www.footballebartar.ir

چند روزی هست سرعت سایت به مشکل خورده ، با هاستینگ پیگیری کردیم از هاستینگ نیست ؛ چون پنل ادمین و همچنین انجمن ما مشکلی ندارن

تا 4-5 روز پیش خوب بود و gtmetrix هم لود تایم 4 و یا حداکثر 6 ثانیه میداد گاهی اوقات به مشکل میخورد اما در حالت کلی ، خوب و مناسب بود.

اما چند روزی میشه که سرعت به شدت پایین اومده و حتی گاهی اوقات gtmetrix تا 44 ثانیه هم میزنه!!

فقط هم صفحه اصلی کند نیست کلا تمام صفحات مشکل داره

لطفا دوستانی که سر در میارن ، بگن که gtmetrix چه اشکالاتی از سایت ما میگیره؟

http://gtmetrix.com/...tar.ir/asM5vS7k

از افزونه super cache هم استفاده میکنم.

ویرایش شده در توسط vahed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاستتون مال چه شرکتی و کجاست ؟ اگر توی ایرانه که مشکل مربوط به خود سروره . اگر هم توی اروپا ، آمریکا و یا قطب جنوبه که بخاطر اینه که سرور های خارجی در داخل ایران کند هستند ولی در خارج از ایران سرعت بالایی دارند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاستتون مال چه شرکتی و کجاست ؟ اگر توی ایرانه که مشکل مربوط به خود سروره . اگر هم توی اروپا ، آمریکا و یا قطب جنوبه که بخاطر اینه که سرور های خارجی در داخل ایران کند هستند ولی در خارج از ایران سرعت بالایی دارند .

از پنل پربازدید پارس وی پی اس استفاده میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دو تا چیز : اول اینکه بعد از اینکه افزونه super cache رو نصب کردید این مشکلات پیش اومد یا قبل از اینکه این مشکلات بوجود بیاد این افزونه رو داشتید ؟

دوم هم اینکه پارس وی پی اس دیتاسنترهاش و سرورهاش توی آلمان و آمریکا و غیره هستند ، پس تا حدودی میتوان گفت که این مشکل بخاطر کند بودن سرور های خارجی در ایرانه ، ولی فکر کنم سرعت سایتتون بخاطر سرورتون پائین نیومده باشه ، چون از سرور خوبی هم استفاده میکنید و سایتی مثل gtmetrix از خارج از ایران به سایتتون وصل میشه و سرعتی رو که بهتون نشون میده مربوط به خارج از کشوره نه در داخل ایران ، پس یا مشکل از افزونه ی super cache هست و مثلا هاستتون از cache پشتیبانی نمی کنه و یا سرورتون به طور موقت سرعتش پائینه .

ویرایش شده در توسط baladchi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دو تا چیز : اول اینکه بعد از اینکه افزونه super cache رو نصب کردید این مشکلات پیش اومد یا قبل از اینکه این مشکلات بوجود بیاد این افزونه رو داشتید ؟

دوم هم اینکه پارس وی پی اس دیتاسنترهاش و سرورهاش توی آلمان و آمریکا و غیره هستند ، پس تا حدودی میتوان گفت که این مشکل بخاطر کند بودن سرور های خارجی در ایرانه ، ولی فکر کنم سرعت سایتتون بخاطر سرورتون پائین نیومده باشه ، چون از سرور خوبی هم استفاده میکنید و سایتی مثل gtmetrix از خارج از ایران به سایتتون وصل میشه و سرعتی رو که بهتون نشون میده مربوط به خارج از کشوره نه در داخل ایران ، پس یا مشکل از افزونه ی super cache هست و مثلا هاستتون از cache پشتیبانی نمی کنه و یا سرورتون به طور موقت سرعتش پائینه .

افزونه super cache چندین ماهه که نصب هست

همیشه روی پارس وی پی اس بودیم و مشکلی نداشت.

پشتیبانی هاستینگ 2 تا سایت رو لینک داد که دقیقا روی همون پلانی هستند که ما هم هستیم ؛ بازدید اونا بالاتر از ما بود ؛ حتی حجم قالبشون هم بیشتر بود اما سرعت لود خوبی داشتند.

gtmetrix برای اون سایت ها که گفتم ، لود خوبی رو میزنه ؛ واسه ما هم خوب میزد تا اینکه این چند روز مشکلاتش یه سره شده

حالا سوال من اینه که کسی میدونه gtmetrix چه اشکالاتی رو داره از قالب ما میگیره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا که سایت gtmetrix دان شده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری