رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد علل پایین بودن لودتایم در gtmetrix

پست های پیشنهاد شده

سلام ،

دوستان لطف کنید و سرعت سایت ما رو چک کنید و بگن که واسشون چطوره؟

http://www.footballebartar.ir

چند روزی هست سرعت سایت به مشکل خورده ، با هاستینگ پیگیری کردیم از هاستینگ نیست ؛ چون پنل ادمین و همچنین انجمن ما مشکلی ندارن

تا 4-5 روز پیش خوب بود و gtmetrix هم لود تایم 4 و یا حداکثر 6 ثانیه میداد گاهی اوقات به مشکل میخورد اما در حالت کلی ، خوب و مناسب بود.

اما چند روزی میشه که سرعت به شدت پایین اومده و حتی گاهی اوقات gtmetrix تا 44 ثانیه هم میزنه!!

فقط هم صفحه اصلی کند نیست کلا تمام صفحات مشکل داره

لطفا دوستانی که سر در میارن ، بگن که gtmetrix چه اشکالاتی از سایت ما میگیره؟

http://gtmetrix.com/...tar.ir/asM5vS7k

از افزونه super cache هم استفاده میکنم.

ویرایش شده توسط vahed
لینک به ارسال

هاستتون مال چه شرکتی و کجاست ؟ اگر توی ایرانه که مشکل مربوط به خود سروره . اگر هم توی اروپا ، آمریکا و یا قطب جنوبه که بخاطر اینه که سرور های خارجی در داخل ایران کند هستند ولی در خارج از ایران سرعت بالایی دارند .

لینک به ارسال

هاستتون مال چه شرکتی و کجاست ؟ اگر توی ایرانه که مشکل مربوط به خود سروره . اگر هم توی اروپا ، آمریکا و یا قطب جنوبه که بخاطر اینه که سرور های خارجی در داخل ایران کند هستند ولی در خارج از ایران سرعت بالایی دارند .

از پنل پربازدید پارس وی پی اس استفاده میکنیم

لینک به ارسال

دو تا چیز : اول اینکه بعد از اینکه افزونه super cache رو نصب کردید این مشکلات پیش اومد یا قبل از اینکه این مشکلات بوجود بیاد این افزونه رو داشتید ؟

دوم هم اینکه پارس وی پی اس دیتاسنترهاش و سرورهاش توی آلمان و آمریکا و غیره هستند ، پس تا حدودی میتوان گفت که این مشکل بخاطر کند بودن سرور های خارجی در ایرانه ، ولی فکر کنم سرعت سایتتون بخاطر سرورتون پائین نیومده باشه ، چون از سرور خوبی هم استفاده میکنید و سایتی مثل gtmetrix از خارج از ایران به سایتتون وصل میشه و سرعتی رو که بهتون نشون میده مربوط به خارج از کشوره نه در داخل ایران ، پس یا مشکل از افزونه ی super cache هست و مثلا هاستتون از cache پشتیبانی نمی کنه و یا سرورتون به طور موقت سرعتش پائینه .

ویرایش شده توسط baladchi
لینک به ارسال

دو تا چیز : اول اینکه بعد از اینکه افزونه super cache رو نصب کردید این مشکلات پیش اومد یا قبل از اینکه این مشکلات بوجود بیاد این افزونه رو داشتید ؟

دوم هم اینکه پارس وی پی اس دیتاسنترهاش و سرورهاش توی آلمان و آمریکا و غیره هستند ، پس تا حدودی میتوان گفت که این مشکل بخاطر کند بودن سرور های خارجی در ایرانه ، ولی فکر کنم سرعت سایتتون بخاطر سرورتون پائین نیومده باشه ، چون از سرور خوبی هم استفاده میکنید و سایتی مثل gtmetrix از خارج از ایران به سایتتون وصل میشه و سرعتی رو که بهتون نشون میده مربوط به خارج از کشوره نه در داخل ایران ، پس یا مشکل از افزونه ی super cache هست و مثلا هاستتون از cache پشتیبانی نمی کنه و یا سرورتون به طور موقت سرعتش پائینه .

افزونه super cache چندین ماهه که نصب هست

همیشه روی پارس وی پی اس بودیم و مشکلی نداشت.

پشتیبانی هاستینگ 2 تا سایت رو لینک داد که دقیقا روی همون پلانی هستند که ما هم هستیم ؛ بازدید اونا بالاتر از ما بود ؛ حتی حجم قالبشون هم بیشتر بود اما سرعت لود خوبی داشتند.

gtmetrix برای اون سایت ها که گفتم ، لود خوبی رو میزنه ؛ واسه ما هم خوب میزد تا اینکه این چند روز مشکلاتش یه سره شده

حالا سوال من اینه که کسی میدونه gtmetrix چه اشکالاتی رو داره از قالب ما میگیره ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...