• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
MJP

دزدیدن سریع مطلب سایتم

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و نماز روزتون قبول

امروز بعد از مدت ها یک مطلبی در سایتم منتشر که بعد برای اینکه ببینم سرعت ایندکسم چطوره قسمتی از متن رو سرچ کردم که دیدم یه سایتی مطلب من رو کپی کرده و سایتش ایندکس شده.

مطلب حتی یک واو هم کم و زیاد نداشت و اسم سایت من رو هم پاک نکرده بود! حتی تصویر رو هم با واترمارک به هاست خودش انتقال داده بود.

حالا من چیکار کنم؟ کسی میتونه به گوگل گزارش بده؟ :(:angry:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توسط قسمت Copyright Removal در گوگل وب مستر میتونید خودتون گزارش بدید تا نتایجش از گوگل حذف بشه ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من روی Create a new notice کلیک کردم و اسم و ایمیل خودم رو وارد کردم ولی نمیدونم بقیه فیلد ها رو چی باید بنویسم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزش در اینجا توسط دوست عزیزمون علی آقا

http://www.afghanseo.com/google-dmca-copyright-removal/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب مثل اینکه فایده نداره و الان چند تا مطلب زدم و همه رو دزدیده و ایندکس شدن.

یه کدی بود که فید رو با تاخیر مواجه میکرد اما متاسفانه من وقتی کد رو توی فانکشن میزاشتم کل سایت سفید میشد و باید از طریق هاست درستش میکردم، به نظرتون مشکلش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب شما آخر مطلب بنویسید "منبع : سایت شما" اینجوری اگه کپی کنه به نفع شما هم میشه هرکی میره تو سایت اون برای اینکه مطالب بهتری پیدا کنه میاد سایت شما!

یه کدی هم هست که من بلد نیستم! ، کار این کد اینکه هر کس قسمتی از سایت شما رو کپی کنه یه نوشته به متن بنویسید "منبع : سایت شما" به متن کپی کرده اضافه میکنه

مثلا یه جا از سایت شما نوشته "و-پ-پارسی" وقتی کسی اونو کپی میکنه و بعد پیست میکنه نوشته پیست شده میشه "و-پ-پارسی منبع : سایت شما"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب شما آخر مطلب بنویسید "منبع : سایت شما" اینجوری اگه کپی کنه به نفع شما هم میشه هرکی میره تو سایت اون برای اینکه مطالب بهتری پیدا کنه میاد سایت شما!

یه کدی هم هست که من بلد نیستم! ، کار این کد اینکه هر کس قسمتی از سایت شما رو کپی کنه یه نوشته به متن بنویسید "منبع : سایت شما" به متن کپی کرده اضافه میکنه

مثلا یه جا از سایت شما نوشته "و-پ-پارسی" وقتی کسی اونو کپی میکنه و بعد پیست میکنه نوشته پیست شده میشه "و-پ-پارسی منبع : سایت شما"

ببینید منبع رو میزنم اما مشکل من اینه که مطالب اون ایندکس میشن ولی مال من نه.

سوال من الان اینه که چطور اون کدی رو که فید رو به تاخیر میندازه استفاده کنم که سایتم سفید نشه، چون اینطوری هم مطاب خودم ایندکس میشن هم منبع داخل مطالب هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سفید شدن یعنی خطا میده

ببینید رد فایل error_log آخرش چی دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سفید شدن یعنی خطا میده

ببینید رد فایل error_log آخرش چی دارید؟

منظورم اینه که کلا همه قسمت های سایت سفید میشه و هیچ چیزی نشون نمیده! و مجبورم برم از طریق هاست اون کد رو از فانکشن حذف کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
منظورم اینه که کلا همه قسمت های سایت سفید میشه و هیچ چیزی نشون نمیده! و مجبورم برم از طریق هاست اون کد رو از فانکشن حذف کنم

کد رو یه جای دیگه فانکشن گذاشتم درست شد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا من کد رو توی فانکشن گذاشتم اما الان مطلب دادم دیدم مطلبم به خوراک ارسال شده :(:angry::wacko:

چیکار کنم از دست این نامرد؟؟؟ کد رو کجا باید بزارم که کار کنه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید منبع رو میزنم اما مشکل من اینه که مطالب اون ایندکس میشن ولی مال من نه.

سوال من الان اینه که چطور اون کدی رو که فید رو به تاخیر میندازه استفاده کنم که سایتم سفید نشه، چون اینطوری هم مطاب خودم ایندکس میشن هم منبع داخل مطالب هست

ایبدکس مطالب فقط به اینکه مرجع مطلب کیه مربوط نیست

وقتی سایتی از شما کپی خودکار می بره صد در صد برای اینکه با گوگل به مشکل نخوره مرجع را حتی اگر برای مشاهده نگذاره به گوگل می فرسته (با pingback)

اما گوگل برای ایندکس شرط های زیادی داره مثلا دامین را چک می کنه و هرچی بیشتر از زمانش مونده باشه محبوبتر می شه

هاست هرچه پنلش مرغوب تر و زمانش بیشتر باشه باز بالا برنده است همینطور باقی سرمایه گذاری انجام شده در سایت

و بعد از مسائی مالی تازه می آد سراغ سئوی بالاتر و کیفیت بهتر که یکی از آیتم های سئو نویسنده بودنه

از یاد نبرید گوگل برای ایندکس مطالب پارسی در وب در نمایندگی دوبی خودش بیش از ده مهندس خبره پارسی زبان را استخدام کرده و برای خیلی هاشون حتی آپارتمانهم گرفته و حقوق های نجومی بهشون می ده این سرمایه گذاریه و هیچ عاقلی سرمایه را در هوا نمی گذاره و نمی آد سایبت من که یک پنل ماهیانه و اشتراکی داره را ایندکس کنه که یکسال حقوق بده بعد با قطع شدن سایت من زحمتش دود شه بره هوا

نتیجه

راه هایی برای مسدود کردن یا تاخیر انداختن فیدتون هست ولی تضمینی وجود نداره در

+ایندکس شما تاثیر بگذاره اگر صرف نظر کنه احتمالا از هر دو صرف نظر می کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایبدکس مطالب فقط به اینکه مرجع مطلب کیه مربوط نیست وقتی سایتی از شما کپی خودکار می بره صد در صد برای اینکه با گوگل به مشکل نخوره مرجع را حتی اگر برای مشاهده نگذاره به گوگل می فرسته (با pingback) اما گوگل برای ایندکس شرط های زیادی داره مثلا دامین را چک می کنه و هرچی بیشتر از زمانش مونده باشه محبوبتر می شه هاست هرچه پنلش مرغوب تر و زمانش بیشتر باشه باز بالا برنده است همینطور باقی سرمایه گذاری انجام شده در سایت و بعد از مسائی مالی تازه می آد سراغ سئوی بالاتر و کیفیت بهتر که یکی از آیتم های سئو نویسنده بودنه از یاد نبرید گوگل برای ایندکس مطالب پارسی در وب در نمایندگی دوبی خودش بیش از ده مهندس خبره پارسی زبان را استخدام کرده و برای خیلی هاشون حتی آپارتمانهم گرفته و حقوق های نجومی بهشون می ده این سرمایه گذاریه و هیچ عاقلی سرمایه را در هوا نمی گذاره و نمی آد سایبت من که یک پنل ماهیانه و اشتراکی داره را ایندکس کنه که یکسال حقوق بده بعد با قطع شدن سایت من زحمتش دود شه بره هوا نتیجه راه هایی برای مسدود کردن یا تاخیر انداختن فیدتون هست ولی تضمینی وجود نداره در +ایندکس شما تاثیر بگذاره اگر صرف نظر کنه احتمالا از هر دو صرف نظر می کنه

چه جالب یعنی انقضا دامین و هاست و اشتراکی بودن هاست هم مهمه؟

پس برم دامین رو تمدید کنم. هر چند که من عقیده ام اینه اگه مطالب اختصاصی بزنی و مرتب هم بزنی و سئو خوبی داشته باشی نیاز به این چیز ها نیست، چون بار ها دیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری