رفتن به مطلب

دزدیدن سریع مطلب سایتم

MJP

پست های پیشنهاد شده

سلام و نماز روزتون قبول

امروز بعد از مدت ها یک مطلبی در سایتم منتشر که بعد برای اینکه ببینم سرعت ایندکسم چطوره قسمتی از متن رو سرچ کردم که دیدم یه سایتی مطلب من رو کپی کرده و سایتش ایندکس شده.

مطلب حتی یک واو هم کم و زیاد نداشت و اسم سایت من رو هم پاک نکرده بود! حتی تصویر رو هم با واترمارک به هاست خودش انتقال داده بود.

حالا من چیکار کنم؟ کسی میتونه به گوگل گزارش بده؟ :(:angry:

لینک به ارسال

توسط قسمت Copyright Removal در گوگل وب مستر میتونید خودتون گزارش بدید تا نتایجش از گوگل حذف بشه ..

لینک به ارسال

من روی Create a new notice کلیک کردم و اسم و ایمیل خودم رو وارد کردم ولی نمیدونم بقیه فیلد ها رو چی باید بنویسم

لینک به ارسال

آموزش در اینجا توسط دوست عزیزمون علی آقا

http://www.afghanseo.com/google-dmca-copyright-removal/

لینک به ارسال

خوب مثل اینکه فایده نداره و الان چند تا مطلب زدم و همه رو دزدیده و ایندکس شدن.

یه کدی بود که فید رو با تاخیر مواجه میکرد اما متاسفانه من وقتی کد رو توی فانکشن میزاشتم کل سایت سفید میشد و باید از طریق هاست درستش میکردم، به نظرتون مشکلش چیه؟

لینک به ارسال

خب شما آخر مطلب بنویسید "منبع : سایت شما" اینجوری اگه کپی کنه به نفع شما هم میشه هرکی میره تو سایت اون برای اینکه مطالب بهتری پیدا کنه میاد سایت شما!

یه کدی هم هست که من بلد نیستم! ، کار این کد اینکه هر کس قسمتی از سایت شما رو کپی کنه یه نوشته به متن بنویسید "منبع : سایت شما" به متن کپی کرده اضافه میکنه

مثلا یه جا از سایت شما نوشته "و-پ-پارسی" وقتی کسی اونو کپی میکنه و بعد پیست میکنه نوشته پیست شده میشه "و-پ-پارسی منبع : سایت شما"

لینک به ارسال

خب شما آخر مطلب بنویسید "منبع : سایت شما" اینجوری اگه کپی کنه به نفع شما هم میشه هرکی میره تو سایت اون برای اینکه مطالب بهتری پیدا کنه میاد سایت شما!

یه کدی هم هست که من بلد نیستم! ، کار این کد اینکه هر کس قسمتی از سایت شما رو کپی کنه یه نوشته به متن بنویسید "منبع : سایت شما" به متن کپی کرده اضافه میکنه

مثلا یه جا از سایت شما نوشته "و-پ-پارسی" وقتی کسی اونو کپی میکنه و بعد پیست میکنه نوشته پیست شده میشه "و-پ-پارسی منبع : سایت شما"

ببینید منبع رو میزنم اما مشکل من اینه که مطالب اون ایندکس میشن ولی مال من نه.

سوال من الان اینه که چطور اون کدی رو که فید رو به تاخیر میندازه استفاده کنم که سایتم سفید نشه، چون اینطوری هم مطاب خودم ایندکس میشن هم منبع داخل مطالب هست

لینک به ارسال

سفید شدن یعنی خطا میده

ببینید رد فایل error_log آخرش چی دارید؟

لینک به ارسال

سفید شدن یعنی خطا میده

ببینید رد فایل error_log آخرش چی دارید؟

منظورم اینه که کلا همه قسمت های سایت سفید میشه و هیچ چیزی نشون نمیده! و مجبورم برم از طریق هاست اون کد رو از فانکشن حذف کنم

لینک به ارسال
منظورم اینه که کلا همه قسمت های سایت سفید میشه و هیچ چیزی نشون نمیده! و مجبورم برم از طریق هاست اون کد رو از فانکشن حذف کنم

کد رو یه جای دیگه فانکشن گذاشتم درست شد :)

لینک به ارسال

اقا من کد رو توی فانکشن گذاشتم اما الان مطلب دادم دیدم مطلبم به خوراک ارسال شده :(:angry::wacko:

چیکار کنم از دست این نامرد؟؟؟ کد رو کجا باید بزارم که کار کنه؟؟؟

لینک به ارسال

ببینید منبع رو میزنم اما مشکل من اینه که مطالب اون ایندکس میشن ولی مال من نه.

سوال من الان اینه که چطور اون کدی رو که فید رو به تاخیر میندازه استفاده کنم که سایتم سفید نشه، چون اینطوری هم مطاب خودم ایندکس میشن هم منبع داخل مطالب هست

ایبدکس مطالب فقط به اینکه مرجع مطلب کیه مربوط نیست

وقتی سایتی از شما کپی خودکار می بره صد در صد برای اینکه با گوگل به مشکل نخوره مرجع را حتی اگر برای مشاهده نگذاره به گوگل می فرسته (با pingback)

اما گوگل برای ایندکس شرط های زیادی داره مثلا دامین را چک می کنه و هرچی بیشتر از زمانش مونده باشه محبوبتر می شه

هاست هرچه پنلش مرغوب تر و زمانش بیشتر باشه باز بالا برنده است همینطور باقی سرمایه گذاری انجام شده در سایت

و بعد از مسائی مالی تازه می آد سراغ سئوی بالاتر و کیفیت بهتر که یکی از آیتم های سئو نویسنده بودنه

از یاد نبرید گوگل برای ایندکس مطالب پارسی در وب در نمایندگی دوبی خودش بیش از ده مهندس خبره پارسی زبان را استخدام کرده و برای خیلی هاشون حتی آپارتمانهم گرفته و حقوق های نجومی بهشون می ده این سرمایه گذاریه و هیچ عاقلی سرمایه را در هوا نمی گذاره و نمی آد سایبت من که یک پنل ماهیانه و اشتراکی داره را ایندکس کنه که یکسال حقوق بده بعد با قطع شدن سایت من زحمتش دود شه بره هوا

نتیجه

راه هایی برای مسدود کردن یا تاخیر انداختن فیدتون هست ولی تضمینی وجود نداره در

+ایندکس شما تاثیر بگذاره اگر صرف نظر کنه احتمالا از هر دو صرف نظر می کنه

لینک به ارسال
ایبدکس مطالب فقط به اینکه مرجع مطلب کیه مربوط نیست وقتی سایتی از شما کپی خودکار می بره صد در صد برای اینکه با گوگل به مشکل نخوره مرجع را حتی اگر برای مشاهده نگذاره به گوگل می فرسته (با pingback) اما گوگل برای ایندکس شرط های زیادی داره مثلا دامین را چک می کنه و هرچی بیشتر از زمانش مونده باشه محبوبتر می شه هاست هرچه پنلش مرغوب تر و زمانش بیشتر باشه باز بالا برنده است همینطور باقی سرمایه گذاری انجام شده در سایت و بعد از مسائی مالی تازه می آد سراغ سئوی بالاتر و کیفیت بهتر که یکی از آیتم های سئو نویسنده بودنه از یاد نبرید گوگل برای ایندکس مطالب پارسی در وب در نمایندگی دوبی خودش بیش از ده مهندس خبره پارسی زبان را استخدام کرده و برای خیلی هاشون حتی آپارتمانهم گرفته و حقوق های نجومی بهشون می ده این سرمایه گذاریه و هیچ عاقلی سرمایه را در هوا نمی گذاره و نمی آد سایبت من که یک پنل ماهیانه و اشتراکی داره را ایندکس کنه که یکسال حقوق بده بعد با قطع شدن سایت من زحمتش دود شه بره هوا نتیجه راه هایی برای مسدود کردن یا تاخیر انداختن فیدتون هست ولی تضمینی وجود نداره در +ایندکس شما تاثیر بگذاره اگر صرف نظر کنه احتمالا از هر دو صرف نظر می کنه

چه جالب یعنی انقضا دامین و هاست و اشتراکی بودن هاست هم مهمه؟

پس برم دامین رو تمدید کنم. هر چند که من عقیده ام اینه اگه مطالب اختصاصی بزنی و مرتب هم بزنی و سئو خوبی داشته باشی نیاز به این چیز ها نیست، چون بار ها دیدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...