رفتن به مطلب

اسلایدر ؟!

پست های پیشنهاد شده

همچنین میتونی از قالب های رایگان موجود اسالایدر ها رو برداری.

کپی فایل های js مربوط به اسلایدر - فراخوانی اون ها در header.php - کپی کد اسلایدر - و در نهایت کپی بخشی از style که مربوط به اسلایدر میشه

لینک به ارسال

خوب شما اگه افزونه نخواین این که بتونین عکس هاش رو از داخ پیشخوان قرار بدین نیازمند تقریبا افزونه نویسه،مگه این که عکس هاش رو از طریق ویرایشگر عوض کنین

لینک به ارسال

از کمک همه شما ممنونم.

از اینجا میشه پیدا کرد

پیدا نکردم / من با اسلایدر مشکلی ندارم ... فق میخوام عکس هاشو از داخل پنل بگذارم .

همچنین میتونی از قالب های رایگان موجود اسالایدر ها رو برداری.

کپی فایل های js مربوط به اسلایدر - فراخوانی اون ها در header.php - کپی کد اسلایدر - و در نهایت کپی بخشی از style که مربوط به اسلایدر میشه

میشه نمونه بدبد ؟

خوب شما اگه افزونه نخواین این که بتونین عکس هاش رو از داخ پیشخوان قرار بدین نیازمند تقریبا افزونه نویسه،مگه این که عکس هاش رو از طریق ویرایشگر عوض کنین

چطوری ؟

لینک به ارسال
میشه نمونه بدبد ؟

دوست عزیز همانطور که عرض کردم شما میتونی اسلایدر های موجود رو برداری. فقط کافیه همین مراحل رو انجام بدی.

از اونجایی که بعضی از اسلایدر ها کد های مجزا در فایلی جدا دارن و فقط در صفحه اصلی فراخوانی میشن، و بعضی ها هم مستقیماً در خود صفحه نوشته شدن، یکم تفاوت وجود داره.

شما اسلایدر دلخواهتون رو در میون قالب ها پیدا کنید و اگر نتونستید، بزرگواران اینجا کمکتون میکنن

ضمناً کپی رایت رو باید رعایت کنیم و از قالب های رایگان استفاده کنیم

لینک به ارسال

دوست عزیز همانطور که عرض کردم شما میتونی اسلایدر های موجود رو برداری. فقط کافیه همین مراحل رو انجام بدی.

از اونجایی که بعضی از اسلایدر ها کد های مجزا در فایلی جدا دارن و فقط در صفحه اصلی فراخوانی میشن، و بعضی ها هم مستقیماً در خود صفحه نوشته شدن، یکم تفاوت وجود داره.

شما اسلایدر دلخواهتون رو در میون قالب ها پیدا کنید و اگر نتونستید، بزرگواران اینجا کمکتون میک

بزرگوار ! منظورم از نمونه همون قالب بود / آیا قالب سراغ دارین که همچین چیزی داشته باشه ؟ متشکر

لینک به ارسال

1

2

3

تمام قالیب های اسلایدر داری که در اینجا و اینجا قرار دارن.

از اونجایی که قالب های مجاز رو میشه فقط توی این تالار نام برد، من از گفتن موارد دیگه معذورم ;) (خواستی بیا اونطرف یواشکی بگم :ph34r: )

لینک به ارسال

بسیار از همکاریتون ممنونم / ولی من به هیچ جوابی نرسیدم .. قالبهای ذکر شده یا فاقد اسلایدر بودند | یا انگلیسی بودند و تنظیمات پیچیده داشتند | یا اسلایدر مطلب داشتند |و خیلی مشکلات دیگه |

من فقط یه درخواست ساده داشتم ! یک اسلایدر ساده که عکس های اون از داخل پنل وردپرس (به ساده ترین شکل ممکن) بارگذاری بشوند ! همین.

لینک به ارسال

از نظر راحتی، شما میتونی از افزونه استفاده کنی: meteor slider / promotion slider / vslider

که کدها همه آماده یک فراخوانی کوچک هستن.

اما اگر میخواین بدون افزونه کار کنید، امکان نداره راهی وجود داشته باشه که نیاز به ویرایش و کدنویسی نباشه. (که گویا کمی توی این زمینه مشکل هست)

برای این کار، پیشنهاد میکنم از آموزش ها و حل مشکل های موجود در انجمن استفاده کنید.

از اونجایی که بعضی از این اسلایدر ها بدون افزونه روی قالب وجود دارند (و تست شده هستن و هم جایگاه کد ها مشخصه) من گفتم "همچنین میتونین از اسلایدر های قالب ها استفاده کنید"

ضمناً نوع پاسخ و عمق توضیح بسته به سطح تسلطی است که شما در پروفایل خودتون ثبت خواهید کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...