رفتن به مطلب

سایت مپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من چند مدت پیش رفتم و یه افزونه برای درست کردن مپ برای سایتم اقدام کردم حالا دیشب وقتی میخواستم سایتم را به گوگل معرفی کنم اومدم و توی هاستم یه فایل زیب بود به اسم sitemape.xml.gz من اونو استرکت کردم و بعد سایتم را توی وبمستر ثبت کردم

الان دوتا سوال دارم

1- اولا اینکه آیا کاری درستی کردم که استرکت کردم ؟ و کارم اشتباه نبوده؟

2-دوما بعد از ثبت توی گوگل وب مستراون فایل را باید بزارم بمونه یا حذف کنم؟ (آخه توی چند تا سایت رفتم بعد از آدرسشون سایت مپ را قرار دادم دیدم که ندارند گفتم که شاید منم باید حذف کنم)

لینک به ارسال

درود ;

به انجمن خوش اومدید ..

- اولا اینکه آیا کاری درستی کردم که استرکت کردم ؟ و کارم اشتباه نبوده؟

اتفاقی نیوفتاده ، میتونید فایل extract شده رو حذف کنید ..

2-دوما بعد از ثبت توی گوگل وب مستراون فایل را باید بزارم بمونه یا حذف کنم؟ (آخه توی چند تا سایت رفتم بعد از آدرسشون سایت مپ را قرار دادم دیدم که ندارند گفتم که شاید منم باید حذف کنم)

خود افزونه فایل sitemape.xml.gz رو ایجاد میکنه و شما هم با فعالیت افزونه کاری نداشته باشید و به چیزی دست نزنید ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

درود بر شما آقای رییس و ممنونم از خوش آمد گویی شما

راستش شما فرمایش دادید که اون فایل را خود افزونه اضافه میکنه !!! خوب من همون فایلی که افزونه درست کرده را Extract کردم و بعد از استرکت کردن فایل اصلی که حالت زیپ داشت را حذف کردم منظورم همون فایلی هست که افزونه اضافه کرده بود را حذف کردم این مشکل نداره؟

یه چیز دیگه اینکه وقتی به آدرس دامنه sitemape.xml اضافه کنیم به قسمت مپ من میره اما بیش از 10 تا سایت رفتم و به آدرسشون اینو اضافه کردم و سایت مپ نشون نداد قضیه چیه؟ (همین باعث شده که من مشکوک شدم)

لینک به ارسال

راستش شما فرمایش دادید که اون فایل را خود افزونه اضافه میکنه !!! خوب من همون فایلی که افزونه درست کرده را Extract کردم و بعد از استرکت کردن فایل اصلی که حالت زیپ داشت را حذف کردم منظورم همون فایلی هست که افزونه اضافه کرده بود را حذف کردم این مشکل نداره؟

چیزی که افزونه اضافه میکنه یعنی لازم هست و شما نباید بهش دست بزنید یا پاکش کنید ، اگر پاک کردید کار اشتباهی کردید و حتما مشکل داره ..

یه چیز دیگه اینکه وقتی به آدرس دامنه sitemape.xml اضافه کنیم به قسمت مپ من میره اما بیش از 10 تا سایت رفتم و به آدرسشون اینو اضافه کردم و سایت مپ نشون نداد قضیه چیه؟ (همین باعث شده که من مشکوک شدم)

این آدرس فقط برای سایت‌های وردپرس و افزونه‌ی xml sitemap هستش که شما استفاده میکنید و صرفا قرار نیست هر سایتی که شما باز میکنید وردپرس باشه یا از این افزونه استفاده کنه .. چیز قابل شکی هم وجود نداره ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

معذرت میخوام قول میدم آخرین سوال باشه

شما فرمایش دادید نباید حذف میکردم حالا میخواستم بپرسم چه جوری میشه اون فایل را برگردونم ؟؟؟؟

اگه اون افزونه را حذف کنم و دوباره نصب کنم مشکلی پیش نمیاد چون تازه به موتورهای جستجوگر معرفی کردم و اونها هم تازه منو شناختن؟؟؟؟

لطفا بگید الان بهترین راه حل چیه؟؟؟

مرسی دیگه نمیخواد مثل اینکه امروز صبح که وارد شدم دیدم که خودش باز اضافه کرده همون فایلی که من حذف کردم ;)

تا من باشم دیگه فایل الکی حذف نکنم :rolleyes:

لینک به ارسال

بله خود افزونه فایل رو از نو ایجاد میکنه .. کاری با فعالیت‌های افزونه نداشته باشید ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...