رفتن به مطلب

گوگل وبمستر + موتورهای جستجوگر + یک ارور

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من دیشب سایت خودم را داخل وبمستر های گوگل و بینگ ثبت کردم همونجوری که میدونید وقتی سایت را ثبت میکنیم یه فایل میده که باید توی هاستمون آپلود کنیم تا اینکه گوگل یا بینگ بفهمند که سایت مال منه سوالم اینه که بعد از ثبت شدن اون فایل را میشه حذف کرد یا باید بمونه؟

........

سوال دیگر من اینه که دیشب متوجه شدم یه فایل داخل public هاستم وجود داره به اسم error_log میخواستم ببینم این فایل چیه ؟ آخه قبلا نبودش و اینکه اشکال نداره حذفش کنم

اینم محتویات اون فایل

[13-Jul-2013 08:23:33] PHP Fatal error: Call to undefined function wp_paging() in /home3/public_html/wp-content/themes/pika/category.php on line 23
[13-Jul-2013 08:23:41] PHP Fatal error: Call to undefined function wp_paging() in /home3/public_html/wp-content/themes/pika/category.php on line 23
[13-Jul-2013 10:15:19] PHP Fatal error: Call to undefined function cystats_countusersonline() in /home3/public_html/wp-content/themes/nulleds/index.php on line 136
[15-Jul-2013 19:16:57] PHP Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 75
[15-Jul-2013 19:17:10] PHP Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 75
[15-Jul-2013 19:17:42] PHP Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 75
[15-Jul-2013 19:27:04] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 75
[15-Jul-2013 19:27:19] PHP Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 75
[15-Jul-2013 19:28:18] PHP Parse error: syntax error, unexpected '/' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 77
[15-Jul-2013 19:34:15] PHP Parse error: syntax error, unexpected '(' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 74
[15-Jul-2013 19:38:56] PHP Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 74
[16-Jul-2013 08:31:28] خطای Illegal mix of collations for operation ' IN ' در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور
SELECT
target.post_id, sum(target.weight * log(0 / least(0, freqs.freq))) as score
FROM
wp_wp_rp_tags as target,
(SELECT label, count(1) as freq FROM wp_wp_rp_tags
WHERE label IN ('P_آثار معماران', 'P_آثار معماری', 'P_آثار میرمیران', 'P_آثار هادی میرمیر', 'P_آثارمعمار هادی م', 'P_اسطوره', 'P_اسطوره معماری', 'P_درباره معمار هاد', 'P_درباره میرمیران', 'P_درباره هادی میرم', 'P_زندگی معمار هادی', 'P_زندگی میرمیران', 'P_زندگی نامه معمار', 'P_زندگی نامه معمار', 'P_زندگی هادی میرمی', 'P_زندگینامه', 'P_معماران', 'P_معماران ایرانی', 'P_معماران بزرگ', 'P_میرمیران', 'P_هادی میرمیران', 'P_کارهای معمار هاد', 'P_کارهای میرمیران', 'P_کارهای هادی میرم', 'C_بیوگرافی معمارا�', 'C_بیوگرافی معمارا�')
GROUP BY label
) as freqs
WHERE
target.post_id NOT IN ('35') AND

target.label=freqs.label AND
target.label IN ('P_آثار معماران', 'P_آثار معماری', 'P_آثار میرمیران', 'P_آثار هادی میرمیر', 'P_آثارمعمار هادی م', 'P_اسطوره', 'P_اسطوره معماری', 'P_درباره معمار هاد', 'P_درباره میرمیران', 'P_درباره هادی میرم', 'P_زندگی معمار هادی', 'P_زندگی میرمیران', 'P_زندگی نامه معمار', 'P_زندگی نامه معمار', 'P_زندگی هادی میرمی', 'P_زندگینامه', 'P_معماران', 'P_معماران ایرانی', 'P_معماران بزرگ', 'P_میرمیران', 'P_هادی میرمیران', 'P_کارهای معمار هاد', 'P_کارهای میرمیران', 'P_کارهای هادی میرم', 'C_بیوگرافی معمارا�', 'C_بیوگرافی معمارا�')
GROUP BY target.post_id
ORDER BY score desc, target.post_id desc
LIMIT 12; ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/infrared/single.php'), the_content, apply_filters('the_content'), call_user_func_array, wp_rp_add_related_posts_hook, wp_rp_get_related_posts, wp_rp_fetch_posts_and_title, wp_rp_append_posts, call_user_func, wp_rp_fetch_related_posts_v2
[17-Jul-2013 12:28:15] PHP Fatal error: Call to undefined function is_all_page() in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/header.php on line 78
[18-Jul-2013 20:02:33] PHP Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home3/public_html/wp-content/themes/infrared/functions.php on line 30

لینک به ارسال

سلام دوستان من دیشب سایت خودم را داخل وبمستر های گوگل و بینگ ثبت کردم همونجوری که میدونید وقتی سایت را ثبت میکنیم یه فایل میده که باید توی هاستمون آپلود کنیم تا اینکه گوگل یا بینگ بفهمند که سایت مال منه سوالم اینه که بعد از ثبت شدن اون فایل را میشه حذف کرد یا باید بمونه؟

نباید حذف کنید و فایل باید روی هاست بمونه غیر این ثایتتون از حالت ثبت شده خارج میشه ، البته فکر میکنم ..

سوال دیگر من اینه که دیشب متوجه شدم یه فایل داخل public هاستم وجود داره به اسم error_log میخواستم ببینم این فایل چیه ؟ آخه قبلا نبودش و اینکه اشکال نداره حذفش کنم

این فایل مربوط به وردپرس هستش و آخرین ارور‌ها و مشکلات سایتتون با توضیح بخش مشکل دار به صورت اتوماتیک داخلش ذخیره میشند ، میتونید فایل رو حذف کنید ولی دوباره ایجاد میشه ..

لینک به ارسال

مرسی ولی توی سایت سر زدم و به دامنشون اون آدرس را اضافه نمودم اونا همچین چیزی نداشتن و میگفت صفحه مورد نظر نیست که!!!!!!!

آخه من محتویات فایل هم که دیدم چیز الکی بود و فرمت فایل هم html هستش!!!!

ببخشید که اینو میپرسم

اما شما از پاسخ دومی که دادید مطمئن هستید ؟(چون میخوام حذف کنم بد بخت نشم)

لینک به ارسال

مرسی ولی توی سایت سر زدم و به دامنشون اون آدرس را اضافه نمودم اونا همچین چیزی نداشتن و میگفت صفحه مورد نظر نیست که!!!!!!!

آخه من محتویات فایل هم که دیدم چیز الکی بود و فرمت فایل هم html هستش!!!!

فایل رو در روت هاستتون آپلود کنید برای اینکه گوگل بشناستش ، محتویاتش هم برای شناسایی هست و مختص خودتون ..

اما شما از پاسخ دومی که دادید مطمئن هستید ؟(چون میخوام حذف کنم بد بخت نشم)

:D

بله مطمئنم :lol:

میخواید خیالتون راحت باشه محتویات داخل فایل رو پاک کنید ، هر از چند گاهی حجم این فایل بالا میره و باید پاک بشه ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

در فایل منیجر هاستتون پوشه‌ی www رو باز کنید و فایل رو در همین جا آپلود کنید ..

لینک به ارسال

سلام مجدد اون فایل ارور را پاک کردم وقتی که خواستم پست جدید بزنم یه ارور جدید اومد که براتون قرار میدم کسی میدونه جریان چیه و باید چه جور رفعش کنم

در ضمن باید بگم که اون نوشته های فارسی نوشته هایی هستند که من برا برچسب هر پست انتخاب کرده ام !!!!!

لطفا اگه بلد هستید دریغ نکنید

[20-Jul-2013 10:11:47] خطای Illegal mix of collations for operation ' IN ' در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور
SELECT
target.post_id, sum(target.weight * log(4 / least(4, freqs.freq))) as score
FROM
wp_wp_rp_tags as target,
(SELECT label, count(1) as freq FROM wp_wp_rp_tags
WHERE label IN ('P_دانلود رایگان', 'P_دانلود رایگان کت', 'P_مبحث چهارم', 'P_مقررات ملی ساختم', 'P_کتاب مقررات ملی �', 'C_کتاب مقررات ملی �', 'A_height', 'A_alt', 'A_pdf', 'A_solid', 'A_ap', 'A_29', 'A_span', 'A_strong')
GROUP BY label
) as freqs
WHERE
target.post_id NOT IN ('77') AND

target.label=freqs.label AND
target.label IN ('P_دانلود رایگان', 'P_دانلود رایگان کت', 'P_مبحث چهارم', 'P_مقررات ملی ساختم', 'P_کتاب مقررات ملی �', 'C_کتاب مقررات ملی �', 'A_height', 'A_alt', 'A_pdf', 'A_solid', 'A_ap', 'A_29', 'A_span', 'A_strong')
GROUP BY target.post_id
ORDER BY score desc, target.post_id desc
LIMIT 12; ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/themes/infrared/single.php'), the_content, apply_

لینک به ارسال

ارورهای تگ هاتون برای داشتن فاصله در بین حروف تگ می تونه باشه همونطوری که حروف انگلیسی با آندرلاین به کلمه ها وصل می شند در فارسی هم باید رعایت بشه البته مهم نامکه و این ها نامکند

چون تگ ها را در زمان ارسال پست می ریزید نامک رو خودکار می سازه ولی اگر از پیشخوان نوشته ها - برچسب ها کلمه را اضافه کنید می تونید نامکش را اصلاح کنید که فاصله نداشته باشه

برای کلماتی که مثل می روم می از بخش دوم جدا می شه هم بهتره یا سر هم نوشته بشند یا افزونه ویراستار را نصب کنید که نیم فاصله شون کنه

خط آخر ارورتون نا مفهومه یعنی ناقصه حالا یا یک فضایی خارج از php در single.php مزاحمت ایجاد می کنه یا یک کد نا درست توش دارزید

این ارورها کاملا عادی و طبیعی هستند

اگر بتونید پیداشون کنید و رفعشون کنید دذر سرعتتون تاثیر داره و الا همونطور که گفتند می تونید حذفشون کنید

ارور لوگ در زمانی که سایت بالا نیاد کار آیی پیدا می کنه و اون هم فقط دو سه خط آخر

بیشتر ایرادهایی که وردپرس لوگ ازشون تهیه می کنه خودش هم رفع و رجوشون می کنه که البته زمان هم می بره و این زمان گرجه اندکه ولی در هر بار لود صفحاتتون تکرار خواهد شد

لینک به ارسال

منظور شما اینه که اگه من برچسب ها را نزنم خودش به صورت خودکار برچسب میزنه؟

اگر خواستم هم بزنم مثلا به جای اینکه بنویسم (دانلود کتاب های معماری,مجله معمار) بنویسم (دانلود_کتاب_های_معماری,مجله_معمار)

لینک به ارسال

دوست عزیز مورد مهمی نیست و لازم نیست انقدر حساس باشید روی تک تک این فایل‌های هاستتون و ...

بهتره به مسائل مهم‌تری بپردازید ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...