سعید شعبانی

نمایش مطالب وردپرس در سایت دیگر در ساب دامین

4 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

آیا میشه لیست مطالبی را که در وردپرس مثلا در آدرس name.com منتشر می کنیم را در a.name.com (که روی این ساب دامین هم یک اسکریپت دیگه ای نصب هست) به همراه تصویر شاخص اون ها قرار بدیم. مثلا میشه آخرین مطالب همراه با تصویر شاخص را بدون استفاده از فید در ساب دامین نشان داد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شدنش می شه ولی باید دسترسی ای را باز کنید که امنیت سایتتون را از بین می بره

استفاده از xml یعنی rss و rss2 و atom تنها راه درست اینکاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شدنش می شه ولی باید دسترسی ای را باز کنید که امنیت سایتتون را از بین می بره

یعنی باید دسترسی بین وردپرس (دامین) و اسکریپت دیگه (ساب دامین) را باز کنم؟ چون دامین و ساب دامین روی یک هاست هستند نمیشه همون پشت پرده یعنی طرف سرور این کار انجام بشه و فقط نتیجه را برای کاربرا نشون بده؟

خوب تصویر شاخص چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چجوری می تونم از rss (فقط عنوان و لینک مطالب) استفاده کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط miladd
      سلام
      من یه سایت اصلی با یه ساب دامین دارم، میخواستم بدونم میشه پست هایی که توی هر کدوم از این دوتا میذارم و با ابزارک ها توی سایدبار اونیکی نشون بدم یانه؟اگه اره چطوری؟
      سوال بعدیم اینه که چطور میتونم از خارج وردپرس بدون ورود به پیشخوان از روی دکستاپ توی سایتم پست بذارم؟
      ممنون
    • توسط fz.andishesabz
      من با هر روش و هر افزونه و کدی که شد امتحان کردم ولی وردپرس عکس و فایل های که اپلود میکنم رو به ساب دامین اپلود نمیکنه.یعنی ادرس مشکلی نداره از ساب دامین لود میشه ولی خود عکس و فایل داخل ساب دامین اپلود نمیشه که بخواد لود بشه.
      مشکل از چی می تونه باشه؟مشکل دسترسی فکر نکنم باشه چون پوشه 755 بود به 777 تغییر دادم بازم نشد.خلاصه الان چطور باید من اپلود پیشفرض وردپرس به ساب دامین تغییر بدم.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط MRboogh
      با سلام
      من تمام مراحل  ساخت شبکه کردن وردپرس رفتم ولی ازم نمیپرسه که ساب دامین باشه یا ساب داریکشن و خودش رو ساب داریکشن میاد چطور به ساب دامین تغییر پیدا میکنه
      ممنون میشم راهنماییم کنید
    • توسط mojtabashahi
      درود ، 
      توسط افزونه نمایش قیمت ووکامرس ، می توانید قیمت هر محصول دلخواه را در هر جای سایت فروشگاهی خود به نمایش بگذارید.
      فقط کافی است آی دی محصول خود را داخل کد کوتاه (شورت کد) وارد نموده و کدکوتاه را کپی نمایید.

دانلود رایگان افزونه از مخزن وردپرس
    • توسط M a H D i
      با سلام خدمت همه عزیزان

من یک ساب دامین ایجاد کرده ام و آن را بر روی آی پی دیگری ست کرده ام و الان میخوام هر وقت با www زده میشه به ادرس بدون www اون ریدایرکت بشه
      مثال: www.test.domain.ir به test.domain.ir
      هر کاری کرده ام نشد، از یکی شنیدم باید در خود وردپرس این تغییرات صورت بگیره...
      کسی میتونه راهنمایی کنه؟