رفتن به مطلب

مشکل بزرگ با دایرکت ادمین

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت بزرگان انجمن

من نزدیک یک ماهه یه سایت با وردپپرس راه اندازی کردم که هاستم پنلش دایرکت ادمین هستش

همش باهاش مشکل دارم باید هر بار پرمیژن فولدر هارو تغیر بدم تا بتونم از داخل ورد پرس افزونه نصب کنم یا کارای این شکلی

حخالا اون مشکلش به کنار تازه گیا هرچی فولدر هارو هم پرمیژنشون رو ست میکنم بازم توی نصب افزونه به صورت مستقیم ارور میده

تصویر ارور جدید رو هم قرار دادم

اگه کسی میتونه یه راهنمایی کامل و جامع در مورد دایرکت ادمین بهم بکنه ممنون میشم

post-2609-0-60679900-1374313299_thumb.jp

لینک به ارسال

این که گزارش اروره

بعید می دونم نویسنده دایرکت ادمین هم بتونه کمک کنه چون واقعا نمی دونه چی نوشته

دایرکت ادکمین پنل خاصیه که من شخصا یک روز هم نتونستم باهاش کار کنم

فکر کنم بهترین کار مهاجرت به cpanel باشه که با گرون شدن دلار هر روز داره کمتر می شه

لینک به ارسال

من هم قبلاً از دایرکت ادمین ناراضی بودم . هیچ وقت باهام راه نمیومد . اما الان که بطور اختصاصی دارم ازش استفاده میکنم میفهمم در همه مواردی که به مشکل میخوردم اشکال از تنظیمات سرور میزبانم بوده . مطمئن باشید دایرکت ادمین مشکلی نداره و این تنظیمات سرور هست که براتون دردسر ایجاد کرده .

من اوایل کار دقیقاً همین مشکل رو داشتم که با راهنمایی دوستان کانفیگ آپاچی رو تغییر دادم . خوشبختانه هم ارور مربوط به پرمیشن ها درست شد (مدیر سرور میگفت این تنظیمات رو برای امنیت بیشتر ست کرده) هم اینکه در بیشتر اوقات لود سرور بالا میرفت که اونم حل شد .

لینک به ارسال

من هم قبلاً از دایرکت ادمین ناراضی بودم . هیچ وقت باهام راه نمیومد . اما الان که بطور اختصاصی دارم ازش استفاده میکنم میفهمم در همه مواردی که به مشکل میخوردم اشکال از تنظیمات سرور میزبانم بوده . مطمئن باشید دایرکت ادمین مشکلی نداره و این تنظیمات سرور هست که براتون دردسر ایجاد کرده .

من اوایل کار دقیقاً همین مشکل رو داشتم که با راهنمایی دوستان کانفیگ آپاچی رو تغییر دادم . خوشبختانه هم ارور مربوط به پرمیشن ها درست شد (مدیر سرور میگفت این تنظیمات رو برای امنیت بیشتر ست کرده) هم اینکه در بیشتر اوقات لود سرور بالا میرفت که اونم حل شد .

میشه تنظیماتش رو برای منم بگین تا منم این کارارو بکنم مشکلاتم حل بشه اگه میشه لطف کنین توی پیام خصوصی بگین

ویرایش شده توسط aghaye khas
لینک به ارسال

همونطور که گفتم این تنظیمات در صورتیه که شما سرور اختصاصی داشته باشید و بتونید کانفیگش رو خودتون اعمال کنید . در حال حاضر با وجود داشتن هاست اشتراکی نه دسترسی به سرور دارید و نه اینکه مدیر سرور میاد به حرف شما گوش بده و کانفیگش رو عوض کنه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...